Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek miért szülnek...

Szerintetek miért szülnek sokan a semmire?

Figyelt kérdés

Nem dolgozik,dolgozott előtte sehol.Csak gyes+csp.-t kap.

Miért jó ez nekik!?


2013. jún. 13. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Mert a gyes + csp is több mint a semmi.

Szomszéd háztömbbe lakik egy 1+ 2 félszobás lakásba a szülők, lányuk annak a párja meg a 6 gyerekük.

2013. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nem a semmire szültem, de azóta semmink nincs, csak a kislányunk :), bár a két szép szeméért nem adnak nekünk pelenkát...
2013. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

nem hiszem hogy a pénzért vállalnának ekkora felelősséget...

tanulatlanok, fiatalok és nincs még félelem érzetük...

2013. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

igen az előttem válaszolóra visszatérve

ha azt gondolod mindened megvan, aztán holnap már nincs semmid.....

2013. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Kérdezd meg tőlük.

Egyébként szerintem az ő dolguk. Lehet, hogy a nő csak gyest+csp-t kap, de a férje attól még kereshet jól..

2013. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem mindegy neked ki miért és mire szül??????????

Magaddal foglalkozz!!!!!!!!!

2013. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Ahelyett hogy egyesek elhúznának kapálni vagy valami hasznos dolgot csinálni inkább másokat fikáznak. Kinek mi köze ahhoz, hogy más miből tartja el a gyerekét? Szánalmas...
2013. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak annyi,hogy akkor ne itt panaszkodjon,hogy hova menjen a gyerekkel mert nincs pénze,mit kaphat,mikor jön a csp. stb...

Hogy mer az ilyen gyermeket vállalni??Hát nem gondolkodik,hogy az a pénz semmire sem elég!??

2013. jún. 13. 19:58
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, ha zavarnak az ilyen kérdések, akkor ne olvasd el. Ilyen egyszerű.
2013. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal van valami egyéb bevételi forrásuk, mert a gyes+csp önmagában tényleg nem elég még kajára sem. Egyébként simán lehet, hogy nem a "semmire" szültek, de attól még nagyon kell az a pénz hó végén. Nekem nagyon jó gyedem van, a férjem is jól keres, de a lakástörlesztő magas, télen a panelnak is iszonyatos volt a rezsije, úgyhogy bizony hó végén olykor már én is számolom vissza a napokat a csp érkezéséig.
2013. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!