Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
4. napja késik a menstruációm. Elvileg nagyon kicsi az esély a babára, de már ezen parázok. Én nagyon szeretném, de mindenki más lebeszél a 3. babáról. Pedig nincs hitelünk, mindenünk megvan, csak a jövő bizonytalan. Ha tényleg baba van, akkor titeket le tudnának beszélni, hogy megtartsátok?
2013. jún. 24. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elöször csinalnek egy tesztet h feleslegesen ne forgassam magam :)
2013. jún. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tenném mint az első...utána meg nem lenne az az ember aki le tudna beszélni róla ha én és a férjem akarom... a többieknek semmi köze hozzá. Nem ők nevelik fel.
2013. jún. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a férjem sem akar több gyereket.
2013. jún. 24. 07:08
 4/7 anonim ***** válasza:

teszt.

én biztosan megtartanám, ha csak ennyi az ellenvetés. az egy dolog, hogy férjed nem akar több gyereket, de el is akarná vetetni? a bizonytalan jövő a másik két gyereknek is bizonytalan akkor, mégis lesz velük majd valahogy.

a másik, hogy a szexnek még védekezés mellett is következménye lehet a terhesség. tehát csak annak szabadna szexelni, aki vállalja ezt az eshetőséget is.

2013. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinek nem bizonytalan a jövője? :) Senki nem tudhatja előre, mi lesz holnap. A jelen helyzetet kell felmérni, és ha belefér, akkor szerintem nem lehetne engem lebeszélni. Az szomorú, ha a férjed nem akar többet. De ha így van, akkor rendesen kell védekezni és a kicsi esélyt sem megadni neki. Ha megadja a kis esélyt, akkor meg nem merülne fel bennem, hogy elvetessem, ha jön. Felnőtt emberek tudják, mit kockáztatnak néhány percnyi örömért. Elvárnám, hogy úgy is viselkedjen, mint egy felnőtt és mérje fel a tettének súlyát előre, ne utólag. De persze ezen csak akkor érdemes gondolkodni, ha tényleg jön a harmadik baba. Addig csak eszmefuttatás.
2013. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostmár élesben megy a kérdés, ugyanis pozitívat teszteltem.
2013. jún. 24. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg van az anyagi háttér hozzá nem lenne kérdés számomra.A jövő mindig bizonytalan sajnos mindenkinek.Férjemtől függene,hogy mit szeretne!
2013. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!