Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha veszekedéskor azt mondja...

Ha veszekedéskor azt mondja párom, hogy: "Neked kellett a gyerek", akkor arra céloz, hogy ő nem akarta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább arra, hogy neki már nagyon terhes a gyerekek, és leginkább szabadulna töle/töletek.


Volt férjemmel egy házat építettünk, és mikor benne voltunk és rnegeteg probléma jött akkor kezdte el mondogatni a volt férjem, hogy én akartam a házat(ami nem igaz, mert én is akartam, de én albérletet is mondogattam neki). Vagy is mikor már terhes volt a sok gond akkor szabadult volna, hárított.

Még a gyerekek elött elváltam töle.


Most már férjnél vagyok megint, vannak gyerekek, de a férjem soha nem mondaná azt hogy én akartam csak a gyerekeket.

2013. jún. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a ferjed, igy csak tippelni tudok: eselyes, hogy te nagyon akartál mar gyereket, o meg rábólintott, bár meg lett volna még nélküle.
2013. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.A veszekedéskor mondott mondatok arra mennek rá, hogy bántsák a másikat ott, ahol érik. Nem lehet rá alapozni. Attól függ, mi a problémátok egymással. Felnőtt, normális ember módjára le kell ülni és meg kell beszélni.
2013. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!