Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik MAM-os játszócumit...

Melyik MAM-os játszócumit ajánljátok 6 hónaposomnak?

Figyelt kérdés

Eddig szilikonos cumijai voltak, szóval inkább most is azt szeretnék. De nem tudom melyik lenne a legjobb, ha már netről kényszerülök rendelni. Ugyanis itt helyben nem lehet kapni, ő viszont nagyon szereti azt a cumiját, csak hát 6 hónapos lett így le kell cserélnem.

Ehhez a korosztályhoz találtam a MAM Original, MAM Air, MAM Soft és a MAM Perfect változatokat. Melyiket válasszam és miért azt?

Ja, és légyszi ne azt írjátok, hogy ne adjak neki cumit! Én is jobban örültem volna ha nem lenne cumis, de igényli. Én magam is nagyon cumis voltam, aztán egyik napról a másikra magamtól leraktam.


2013. jún. 27. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Perfectre szavazok a magam részéről, mert kevésbé deformál, itt több irányból le van fotózva:

[link]


De jelenleg nekünk a Night van, mert az világít a sötétben, és éjszaka az nagy áldás :)

De én is Perfectet veszek majd, már használtuk, szerette azt is...

2013. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!