Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e olyan sterilizáló,...

Van-e olyan sterilizáló, amelyik 17 literes mikrohullámú készülékbe belefér?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szia.

Én ilyesmit használtam.Szerintem ha be mész egy baba boltba, biztos találsz valami hasonlót.Ha még nem szültél, akkor a kórházban is simán lehet használni ha kell, és még magaddal vinni se egy tortúra, mert kis helyen is elfér.

2013. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem a legolcsóbb megoldás, de van elektromos sterilizáló is, és sterilizáló zacskó is.

amikor én nézegettem a sterilizálókat, akkor úgy emlékszem, hogy elég sok fajta belefér még a legkisebb mikróba is.

én tescoban és bababoltokban láttam, hogy nagy a választék sterilizálókból.

2013. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdésedre konkrétan nem tudok válaszolni,csak mint anyuka segítenék,hogy ha forró vízben sterilizálod ki sokkal olcsóbb megoldás.Én is megvettem magamnak újonnan az első gyereknél a drága steilizálót,de a másodiknál rájöttem hogy az egyik legnagyobb pénz kidobás...utánna meg poton pénzért ha el tudod adni.....Csak tanács,remélem nem veszed rossznévem.:-)
2013. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is töröm a fejem, hogy kell-e. Azt szeretném elkerülni, hogy egy nagy fazekat kijelöljek kifőzős fazéknak, no és 20 percig kell főzni... ha jól tudom.
2013. júl. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!