Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Varázsfilccel kapcsolatban...

Varázsfilccel kapcsolatban megosztanád a tapasztalataidat?

Figyelt kérdés

Erre gondolok, amiket pl. rendezvényeken kis bemutató keretében külön standokon árulnak: [link]

A fiam nagyon szeretne ilyet, de kicsit sokallottam a 2900 Ft-os árat érte, gondoltam körülnézek vásárlás előtt.

Ha van valakinek esetleg már régebb óta, akkor kíváncsi lennék, hogy meddig elég, nem szárad-e ki hamarabb pl, mint a többi, meg hogy milyen márka és hogy esetleg hol és mennyiért vette.

Köszönöm!



#Varázsfilc
2013. jún. 30. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó minőségű, ugyanaddig jó (évekig) mint a többi jó filc!

Akkor érdemes venni, ha már tud szépen rajzolni a csemete, mert ezzel inkább aprólékosabb mintákat lehet "varázsolni".

Én kb. középső csoportos ovis kortól ajánlom, és azt hiszen a Herlitz üzletben vettem.

2013. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Tegnap találtam az Auchan-ban, RikRok sajátmárkás termék és csak 500 Ft volt a 10+2 db-os szett!

A hegye nem olyan vastag, viszont ugyanúgy van hozzá 2 db fehér filc, amivel lehet "varázsolni" :)

2013. júl. 2. 05:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éves a kisfiam, nagyon szereti, de annyira még nem köti le. Mi ajándékba kaptuk.
2013. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Én vettem a Tescoban is annó saját márkás filcet, aminek az egyik vége filc, a másik pedig pecsét, mi azt is nagyon szerettük, olcsóbb volt mint a többi márkás, és az is jó sokáig kitartott!

2013. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!