Utazás babával?

Figyelt kérdés

A kislányom még csak 12 hetes, de anyósom már kitalálta, hogy menjünk hozzá teljes hétvégére. Már kádat is vett, nézegeti a kiságyakat. Szerintem ez még nagyon korai, nem szeretném "kiszakítani" a megszokott környezetéből, örülök, hogy kezd beállni a napirendje. Ott tudom, hogy nem lehetnénk nyugton, mindig jönnének-mennének. Nem tudnám a megszokott módon csinálni a vele kapcsolatos dolgokat. Hiába mondom ezt neki és páromnak is, nem értik meg.

Tényleg én vagyok a problémázó? Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek?


2013. júl. 2. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem menjetek, már nem olyan pici.
2013. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anyósomhoz én sem mennék, de tényleg nem kicsi a 12 hetes hogy elvidd! :)
2013. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából elvinném én, csak nem úgy, hogy ott is aludjunk nála. De ez már nem felel meg nekik.
2013. júl. 2. 08:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Erről meg az a véleményem, hogy a te döntésed (jo meg a párodé) hogy mikor mennyi időre és hova viszitek a kicsit!!!!!Mi az hogy nem felel meg nekik?


Pf!!!!!!!!!

2013. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem vinném még ilyen kicsin. A másik az hogy milyen messze lakik. Nem hinném hogy élvezik a hosszú autóutat és az idegen helyet több napig. Menjenek egy délutánra előbb, aztán majd egyszer hétvégére is. Hogy az anyósnak mi jobb, az a huszadrangú kérdés.
2013. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kicsi már ehhez, de ha te nem akarod, akkor mondd meg, hogy csak napközbenre mentek, ez a ti döntésetek, nem szólhatnak bele.
2013. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit érzel, bár mi elvittük, mert amúgy nem látták volna a gyerekeket. Egy próbát megér! Legalább Te is megtapasztalod, hogy hogyan bírja a babád.

Nálunk a lányom nagyon rosszul viselte (én is), a fiammal nem volt gond. Nekem volt a legrosszabb, én aggódtam túl, meg aztán amúgy is fáradtabb az ember, nem olyanok a környezeti és higiéniai viszonyok (anyósoméknál pottyantós wc a kerben...). De valamikor úgyis el kell kezdeni! A napirend miatt ne aggódj, simán visszaáll!

A lényeg, hogy mindent vigyetek, amig gondolsz. És próbáljatok meg először csak egy éjszakát ott aludni.

Az előnye, hogy ha anyós-pajti jó fej, sokat fog segíteni, akár egy kis plussz pihi is sikerül Neked. :)

2013. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos korától vittük a nagyszülőkhöz 100 km-re teljes hétvégére, pedig paramami vagyok.
2013. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Anyósomék kb 100km-re laknak 2 hónapos volt amikor először elmentünk hozzájuk teljes hétvégére. Semmi baj nem volt. Olyan jó baba volt végig. Én is kicsit pihenettem mert mindig volt vki aki segített a gyerek körül is és a házimunkával se kellett bajlódnom annyit.

Azóta minden hónapban legalább egyszer elmegyünk. Totál jó minden. De ez én vagyok.

Ha neked nem jó és nem akarod ne vidd. Ez a ti döntésetek és nem kell azért tenni mert más azt mondja. Már külön család vagytok. Legyetek határozottak. És ha te úgy érzed nem lenne jó akkor nem mész ott alvásra. Ilyen egyszerű. Ha meg nem értik meg így jártak. Én is ha nem akartam volna menni felőlem a seggük összeérhetett volna az éggel se mentem volna. :)

2013. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Én már kettesben is utáltam menni,de a gyerek jó kifogás,mióta megvan(1 éves),azóta nem megyünk ottalvósra.

Bár nekem párom tudja,hogy a gyerek csak kifogás,de szerencsére jó kifogás,nem nagyon tudnak belekötni.

2013. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!