Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál így második gyereket?

Vállalnál így második gyereket?

Figyelt kérdés

2 szobás a lakás (igaz a szobák elég nagyok), elköltözni leghamarabb mostantól 2 év múlva tudnánk, ha minden jól alakul.(Lakáskasszánk van) Szóval 1-2 évet kellene kihúzni négyesben 2 szobában. Van már egy 3,5 éves kisfiunk, most jutottunk oda, hogy vágyunk nagyon még egy gyermekre, meg biztos jó lenne, ha nem egyedül nőne fel a kisfiunk, de kicsit félek hogy szűkösen lennénk, meg főként az anyagiaktól... El tudunk-e majd tartani kettőt...Eléggé hónapról hónapra élünk, de a munkahely viszont mind a kettőnknél stabilnak mondható a mai viszonylatban. Én 32 vagyok, párom 34. Egyfolytában csak agyalok és nem jutok semmire, mert nem tudhatom, mit hoz a jövő, bár könnyebb nem valószínű hogy lesz.

Ti bele mernétek vágni? Azok tapasztalatait is várom, akik hasonló helyzetben vannak és 2 gyereket nevelnek. Mennyire terhelte meg a családi kasszát hogy már nem egy, hanem két gyereket kell etetni, ruházni? Nem kényelmetlen 2 szobában?

Köszi előre is a válaszokat! :-)


2013. júl. 2. 20:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :-)


A megtakarítást úgy értettem hogy nincs, hogy félretett pénzünk nincs amihez lehetne nyúlni, ha szükség van rá. Ez elég nyomasztó tud lenni, de tudom, nem mi vagyunk az egyetlenek akik így élnek, sajnos.

2013. júl. 3. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!