Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem korai 22...

Szerintetek nem korai 22 hetesen megvenni a babának az újszülött pelenkát? Hagyjam esetleg későbbre?

Figyelt kérdés
Csak gondoltam apránként nem olyan nagy kiadás. 2-es méretből is szeretnék majd venni.
2013. júl. 3. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én babonából nem venném meg.
2013. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én még nem vásárolnék be pelenkából.Nem babona miatt,csak nálunk foglalná ahelyet.Az sem biztos,h az a fajta jó lesz a babának.Inkább tedd addig félre a pénzt amit most szánnál rá.
2013. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó két hónapban vásároltam a babámnak, de nagyon nehéz volt addig kihúzni :) Pelenkával inkább várj még, és először próbáld ki, hogy jó-e neki, bírja-e a bőre, utána vásárolj többet!
2013. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd kesobbre. En szo szerint semmit nem vettem csak azok a cuccok voltak amiket masoktol kaptunk. Meg a kisagy sem volt osszerakva mikor hazajottunk a korhazbol. Semmi! Ugy ereztem jobb nyugtaval dicserni a napot.
2013. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pelenkával tényleg várj és nem a babona miatt. Én 26 hetes voltam mikor remek akcióban volt újszülött pelenka. Vettem is két nagy csomaggal, egy fél csomagot használtunk el, mert olyan hamar kinőtte a kislányom.
2013. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, meggyőztetek várok még. Amúgy 1-esből egy csomaggal fogok venni. Pampers Premium Care-t. Fiamnak is ez volt a kezdő pelusa. Köszi a válaszokat!
2013. júl. 3. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megvettem, de csak a legkisebb csomagot az egyes méretből. Vettem 3 félét /Libero, Huggies, pampers/, de még szerencse, hogy csak kicsi csomagot, mert a liberón kívül semmit nem bírt a bőre.
2013. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!