Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én nem értem ezt a férfit?...

Én nem értem ezt a férfit? Elolvasnátok?

Figyelt kérdés
Van egy kismama az utcánkban egyszere (5 nap) születtek a babáink. Most már 10 hónaposak. De nem is ez a lényeg. Szóval azóta ismerem és minden nap sétálgatunk a gyerkőcökkel. Egyre többet és többet beszélgetünk. És szegényt már nagyon sajnálom mert minden nap csak panaszkodik a párjára, hogy egyeltalán nincs köztük semmi szex. (Ő 25 a párja 33 éves.)Már próbált vele beszélni de a párja vagy elüti egy poénnal vagy mérges lesz vagy bealszik csak ,hogy ne kelljen csinálni semmit. Én ezt nem értem mert ha az én párommal ezt tenném már rég nem lennénk együtt.Meg azt sem értem ,hogy egy férfinak nincs igénye szexre ezt egyszüen nem hiszem el.Szegény csajszi már mindent megpróbált de semmi és éppen ma kérdezte,hogy mi lenne ha elmenne egy szexuálpszihológushoz és beszélne vele. De igazán senkinek nem mer erről beszélni csak nekem mondta el. Én meg gondoltam megkérdezem, hogy ti is voltatok vagy hallottatok igyet? Vagy mit tudtok neki tanácsolni esetleg?
2009. okt. 16. 21:52
 1/10 A kérdező kommentje:
igyet=ilyet :-)
2009. okt. 16. 21:53
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk, mint a barátnődék. :( Nekünk is 10 hónapos a babánk. Csak nálunk talán annyival könnyebb, hogy egyikünk se igen igényli a szexet.. (már gondoltam rá, h betegek vagyunk... de aztán elhessegettem. majdcsak megjön az "étvágyunk". Ha meg nem? Hát akkor ... akkor nem tudom mi lesz.)


Amúgy két barátnőm is ugyanebben a cipőben van, úgyhogy nem hinném, hogy ritka eset (sajnos).

2009. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez elég szomorú, mert valami komoly problémát jelez.Szexuálpszichológushoz együtt menjenek, persze ha a pasi meg akarja menteni a kapcsolatot.Ezer ok lehet a háttérben, a pasinál fizikai/lelki baj, a lány esetleg meghízott, más lett a viselkedése stb. Ketten meg tudják oldani, ha akarják.Egyedül viszont nem lehet...
2009. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vannak férfiak, akik azt hiszik, hogy megszentségtelenítik az ANYÁT, aki a párjukból lett. És nem tudna/mernek rá nőként nézni. Lehet, hogy idővel jobb lesz.

A másik, ami eszembe jutott, rosszabb... gondolom, sejtitek.

2009. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sejtjük...majdcsak nem jut eszébe félrelépni és elhagyni a szép családját:( Ha igen, akkor viszont derüljön ki minél előbb, ne szenvedjen se a lány, se a baba sokáig egy ilyen ember miatt...
2009. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom ,hogy a pasi elmenne e vele adokihoz ahogy én ismerem biztos, hogy nem. Sajnálom őket. Mert a csajszi igényelné a szexet azért néha néha.
2009. okt. 16. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak pasik akiket kicsit sokkol a tudat,hogy onnan kijött egy gyerek.

Párom ott volt szülésnél és utána azt mondta nem érti az ilyen pasikat,hiszen semmi visszataszító dolog nem történik. Egyébként ha lehet úgy fogalmazni szülés óta jobban rám van gerjedve ,mondjuk én annyira nem kívánom. Nagyon sokat ronthat a szex hiánya egy kapcsolatba , ha nem rendeződik a helyzet előbb vagy utóbb rossz vége lesz ,minden képen egy kis "segítségre"van szükségük,de ha a pasi még attól is elzárkózik,hogy ketten megbeszéljék mert szerinte biztos jó így és minden okés akkor nagyon nehéz lenne rávenni,hogy szakemberhez forduljanak.De mindent meg kell próbálni,hogy jobb legyen a helyzet!!!

2009. okt. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapja szültem, nálunk is ez a helyzet. Másfél hónapja nem voltunk már együtt. Szerintem megcsal a párom, mert előtte nem ilyen volt, minden nap igénye volt a szexre, most meg hiába próbálkozok, mindig a fáradtság a kifogás. Az a baj, hogy sehogy nem tudom lebuktatni, hogy megcsal, és tudom, hogy nem hagyna el a gyerek miatt. De ez így nekem nem boldog családi élet.
2009. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyen volt a helyzet. Később kiderült, hogy totál kiszeretett belőlem, ahogyan azt érezni is lehetett, és meg is csalt.

Elváltunk.

2009. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként állítólag, ha egy férfinak gyereke születik, egy időre csökken a tesztoszteronszintje. De tényleg. :)
2009. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!