Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális dolog az hogy azért...

Normális dolog az hogy azért van bűntudatom mert nem márkás pelenkát veszek a babámnak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
normális ha a legjobbat akarod szíved mélyén, mint ahogy az is, hogy nincs rá pénzed
2013. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod. Nem csak a márkás pelenka látja el a feladatát.
2013. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vsz. még nem ismersz túl sok márkát, különben tudnád, hogy sok ócska van a drágább, nagy reklámot kapó pelusok között, és sok a jó, használható az olcsóbbak között.
2013. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nem csak a márkásak a jók. Viszont ha márkásat szeretnél pamperst mindig tudsz venni DMben akciósan, több kuponnal együtt, vagy Liberot pontokkal beváltva :)
2013. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is olcsót veszek neki.Van,hogy 100db-osat a bababoltban van,hogy narancs színű pamperst.

Ugyis kidobom.Te is a másik is és mindenki.EZért ne legyen bűntudatod.:)

2013. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen büntudatod emiatt :). De az természetes hogy a legjobbat akarod neki:)
2013. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mi van a gyerek fenekén, ha nem sebesedik ki a popsija. A jobb pelenkáknak az az előnyük, hogy kevesebbszer folyik ki belőle a cucc így kevesebbet kell mosnod, szóval csak neked számítana ha jobb pelenkát vennél. Ha nincs rá pénz akkor hiába van bűntudatod akkor sem tudsz neki másik fajtát venni. Nekem mondjuk néhány márkás pelenkáról meg van a véleményem és nem túl pozitívak. nem biztos, hogy a márkás/drágább a jobb minőségű is. Sok esetben a márkát fizeted meg és nem a minőséget. Én mosható pelenkát használok, (cseh pelenka+ megkötős pelenka védő) amit 30 éve is használtak. Sokszor megkapom, hogy rossz anya vagyok mert nem veszek rendes pelenkát a gyereknek és szívtelen vagyok, hogy ezen spórolok. Szóval nálam biztosan csak is jobb pelust tudsz használni. (szívtelen nem törödöm anyaként amúgy veszem a méregdrága bio mosószert a pelenkákhoz, vasalom napi szinten a pelenkákat, a megvásárolt cseh pelenka anyagot magam szegem be itthon --> csak ha valaki itt is megjegyezné, hogy mért kell a gyerek pelenkáján spórolnom)
2013. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mindig arra gondolj hogy mi kerül bele

arra meg a 38 forintos pelenka is tökéletes

2013. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ,ne legyen bűntudatod! Gondolom nem gombásodik vagy pirosodik a feneke . Egyébként nem mindig a márkás a jó! Van,hogy az olcsóbb pl DM,Rossmann,vagy Penny saját márkása jobban beválik,mint a Libero,Pampers stb. De ha gyűjtöd a DM pontokat,25 %-al olcsóbban tudsz venni pelenkát is. A Babylove pelenka se rossz. Mi is használtunk nevenincs,100-as bolti pelusokat,van,amelyik jó is volt,semmi baj nincs ezzel.
2013. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!