Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Durva lenne a facen közölni,...

Durva lenne a facen közölni, hogy apa lett egy olyan sráccal aki lelépett és nem tudom máshogy elérni?

Figyelt kérdés

márcsak mert szemét volt velem, kihasznált, nem vigyázott, van sejtése is, hogy terhes lehetek, én meg eddig úgy teszek mint akinek meg sem fordul ez a fejében, én vagyok most a rém naív. szóval a lényeg, hogy szerintem megérdemelné, hogy megszívassam és amúgy is érdekelne a reakciója, hogy vállalná e a felelősséget, vagy lenne olyan szemét magamra hagyni ilyen helyzetben.

vagy arra is gondoltam, ha közlöm vele, hogy terhes vagyok és akkor is lelép, még úgy is hagyom ebben a tudatban egész életében.


vagy ezért utazzak vagy 700 km-t úgy, hogy még nyomoznom is kellene hol vett ki másik albérletet, hogy megkeressem és lejátszam ezt vele személyesen?


2013. júl. 9. 20:35
1 2
 11/11 Lues ***** válasza:
100%
A véleményem a 10-es válaszolóéval azonos! Gondolkodj egy kicsit! Egy kamu hír miatt megaláznád magad?! Ebből csak te jönnél ki rosszul és nem a srác! Csinálj tesztet, győződj meg róla, hogy mi az igazság és ha netán pozi, akkor közöld vele, de csak PRIVÁTBAN! Mellesleg inkább írnék sms-t, mint használnám a netet ilyenre! Hamarabb is gondolkodhattál volna, hisz a védekezés mindig mind a 2 félen múlik. Gondold át!!!!! De alaposan!
2013. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!