Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes ezen az oldalon...

Érdemes ezen az oldalon (terhesség, szülés) kérdést feltenni úgy, hogy csak szórakozik valaki?!

Figyelt kérdés
Amikor én kérdezek általában egy "probléma" , "gond" van a háttérben. "Megbecsülöm" a válaszokat, főleg ha hasznosak is. De (és bocsi!!) néha csapkodnám a klaviatúrát elkeseredésemben, amikor vki kérdez és a kommentjében direkt provokál. De ha unatkozik,van 6féle más kategória ere. Van, akit tényleg érdekelnek az itteni kérdések, mert esetleg tapasztalatokat gyűjthet.....(Nem linkelem be a kérdést, de aki olvasgat itt, tudja , hogy mit értek "provokálás " alatt...)
2010. jan. 26. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled teljes mértékben!
2010. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen így van ahogy te mondod most nem linkelem be én sem azt a kérdést amibe múlt héten sikerült belenyúlnom, minden voltam én csak ne ember és mit értem el vele?Rájöttem hogy csak provokáció az egész meg jól le is pontoztak ez látszik is a százalékomon de ez a része nem tud meghatni.Nagyon sok nő unatkozni jár ide meg provokálni a másikat ha meg válaszolsz az idióta kérdésére mert úgy érzed hogy van benne tapasztalatod akkor meg minden vagy csak nem ember és kialakul két tábor meg egy jó nagy vita.Olvasgass vissza az elmúlt hétre és találni fogsz ilyet és akkor majd tudod mire gondolok mert ha belinkelem újból kezdődik majd az egész biztos vagyok benne.

Üdv.

2010. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mostanában nem válaszolok és nem is kérdezek semmit. 2 nap alatt tettem föl 3 kérdést ami már régóta foglalkoztat. Elég baj hogy itt is megy a vita. Nem lehet mindenkinek ugyan az a véleménye.
2010. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves 3. félreértesz:) nem a kérdező kérdésre jöttek nyakra főve a vitatkozó válaszok (ezt már valahol "megszoktam"), hanem a kérdező írt provokáló kommenteket normális válaszokra... hi-he-tet-len!:)
2010. jan. 26. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!