Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jól felismerhetők...

Szerintetek jól felismerhetők ezen az oldalon a különféle "anyatípusok"?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Persze vannak átmenetek, de néhányan már-már karikatúra-szerűen megjelentíenek egy-egy típust.
2013. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az elsővel, kész szociológiai tanulmány olykor.
2013. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, egyértelműen.. rengeteg a minta anyuka, akik mindig mindent jobban tudnak, és sosem hibáznak.. de szerencsére van sok segítőkész, hozzáértő anya is, ezért írok ki néha én is kérdést, ha esetleg elbizonytalanodnék vmiben.
2013. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Igen :D

A legjobbak az ősanya típusok! Akik a gép előtt ülve, püfölik a billentyűzetet, vérben forgó szemekkel és írják a magukét! Persze ha idióta javaslatot írnak, akkor még nekik áll feljebb, mert bizony ő ezzel meg azzal a módszerrel tökéletes, istenkirály gyereket nevelt, más véleményét meg le se sz*ja, sőt fel is háborodik ha nem úgy tesz egy számára tök idegen ember, ah az ő akarja :D :D Nah én ilyenekbe futok bele :D Jah meg, a másik végletbe, h, kimostam a pasim alsó gatyájával a bugyikám aztán felvettem, lehetek terhes? :D Bár szerintem ez utóbbi nem anya tipus :P :D

2013. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút.

Van a teljesen fogalmatlan

Van az 'én aztán nem fogom rázni a s*ggét, aludjon magától, igaz csak két hetes, de én is felnőttem valahogy"

Van a 'hogy képzeled, hogy nem a babucikád az első'

Van a '3,4,5... gyereket szültem, én csak tudom'

Van a 'nem is értem, miért szólnak be a faluban, bár én is ezt csinálom, csak név nélkül'

Olyan igazi ősanyával (biokaja, alter nevelés, textilpelus, saru) ritkábban találkozom, mert széttépik őket

:D

2013. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én nem ezt látom az ősanyákkal kapcsolatban, inkább felőlük tapasztalom az agymosási, meggyőzési késztetést. Aki nem szoptat legalább 3 évig, az nem anya és hasonlók...tisztelet a kivételnek.


Ami általában jellemző sok típusra, az a másik teljes semmibevétele, a saját vélemény ráerőltetése mindenkire. Ha nem ezt gondolod, jaj neked!:)



De a legdurvább szerintem és ezt mostanában egyre gyakrabban látom: nem akarja pl. beadatni az oltásokat, mert ő tudja, mert olvasta, és kampányol. Nem is tudom, ez milyen típus lehet, talán ostoba agymosott naturalista.

2013. júl. 15. 14:46
 7/10 A kérdező kommentje:
5-re reagáltam az ősanyákkal kapcsolatban.
2013. júl. 15. 14:47
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Kérdező, teljesen igazad van! Sokszor csak röhögök rajtuk, de azért tudnak eléggé bántóak is lenni a mintaanyukák kommentjei..

2013. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Annyit azért hozzátennék, hogy nem feltétlenül az "ősanyák" a legbántóbbak! Hány olyan megnyilvánulást olvasni itt, hogy "Ha 2 hónaposan veled alszik, akkor soha (???) nem fogod tudni kitenni az ágyadból", vagy ha "Nem hagyod sírni, soha nem fogja tudni elfoglalni magát." Arról nem is beszélve, ami sajnos mindennapos, hogy ha egy anyuka segítséget kér valamilyen nevelési probémában, szinte mindig van egy-két okostojás, aki érdemben ugyan nem tud hozzászólni, de lehordja az kérdezőt, mert "Nem neveli meg a gyereket." Mintha nem arról szólna a kérdés, hogy az anyuka nevelni szeretné, de az eddigi módszerei nem jöttek be, ezért tanácsot vár másoktól.
2013. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy nem voltam egyértelmű. Nem ők a legbántóbbak, és nem is hiszem, hogy ezt így lehetne sarkítani, hogy melyik típus az. Arra gondoltam, hogy nem gondolom, hogy szétszedik őket, sokszor inkább fordítva látom. De nem biztos, hogy mindig így is van, ez csak az én benyomásom.:)
2013. júl. 15. 15:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!