Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok korai lenne...

Mit gondoltok korai lenne elkötetni magam? 22 vagyok és most várom a második babát.

Figyelt kérdés
Biztos hogy nem akarunk többet a férjemmel, vagy ha mégis akkor örökbe fogadnánk. Első császár volt úgy néz ki ez is az lesz. Félek egy harmadik terhességtől, és igazából utána szeretnék karriert építeni, amit eddig nem tettem meg. Így gondolkodom az elköttetésen, de sokan úgy vélik megbánnám mert fiatal vagyok meg hogy még biztos meggondolom magam. Szerintem visszont pont elég két gyerek nem kell több. Mi a véleményetek erről?
2013. júl. 15. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen én is ezen elmélkedtem,mikor megszületett a második baba 7 hónappal ezelőtt.

de azóta rájöttem hogy hülye volnék,nem tudom mit tartogat az élet,még akár 7 év múlva is csak 34 éves leszek,lehet úgy hozza a sors hogy lehetne majd még egy kisbabánk,bár most nem úgy gondolom nem akarok én sem több gyereket

ráadásul nekünk egy fiúnk,egy lányunk van szóval nem kell azért hajtani hátha lesz egy ellenkező nemű

de korai lenne valóban :)

2013. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy 22 évesen egy életre szóló döntést kellene hoznod. A jövőt nem ismerheted. Nagyon korai.
2013. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igérem hogy nem hozok elhamarkodot döntést, és nagyon nagyon alaposan át fogom gondolni illetve beszélni a férjemmel.
2013. júl. 15. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Unokatesóm is megtette neki is 2 gyereke van.2 apától.Ki tudja mit hoz még az élet nagyon fiatal vagy.És ha 15 év múlva vágytok egy picire akkor örökbe fogadjátok más gyerekét mint inkább sajátot szülhetnél?!
2013. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem köttetném el magam. Túl fiatal vagy, és lehet, hogy (akár 10 év múlva) szeretnétek majd mégis még több gyermeket.

Én 36 éves múltam, volt már 1 nagy méhműtétem, és most lesz a 3. császárom. Én is nagyon sokat gondolkodtam az elköttetésen, és meg is csináltatom. De a Te helyedben még nem vállalnám be.

2013. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se tedd. Nem tudhatod, mit hoz a jövő. Bőven van még időd, akár 15 éved is még egy babára. És azt sem lehet tudni, hogy a férjeddel hogy lesztek néhány év múlva. Lehet ő is szeretne majd babát. Vagy kívánom, hogy ő legyen életed párja, és ne veszítsétek el egymást, de sose tudni sajnos, mi történhet. Szerintem ne tedd, én biztosan nem tenném.
2013. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben van meggyőztetek, nem teszem meg. Teljesen igazatok van.
2013. júl. 15. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
igen kkorai. AZ hogy a férjeddel nem akarsz egy dolog. A mai világban egyáltaéán nem biztos hogy együtt maradtok még akkor sem ha most minden ok közetek. persze ne elgyen igy de ezt is számitásba kell venni hogy mi van ha. Ha igy alakulna és jönne egy uj szerelem mondjuk amikro 31 vagy akkor még simán szülhetsz sőt még késöbb is és bánnád ha annak a férfinak is akarnál szülni de nem tudsz vagy csak drága kezelések árán. Ezek nem is veszélytelenek. Szóval semmiképp ne tedd. Amugy meg az sem 100%-os védettség sokan estek már elküötés után si teherbe. Inkább tetess fel spirált azzal semmi gondod pár évre.
2013. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne adja az ég de a férjed meghal akkor hiába leszel újra szerelmes egy új párnak elfogadni, hogy a közös gyerekre esély sincs nem egyszerű főleg ha neki nincs is gyereke.

Biztos, hogy nem lenne jó döntés.

2013. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
semmiképpen ne tegyél ilyet!
2013. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!