Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol szültetek? Meg voltatok...

Hol szültetek? Meg voltatok elégedve?

Figyelt kérdés
Természetes úton vagy császárral szültetek?
2013. júl. 16. 15:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Természetes úton szültem a Bajcsyban. A szülésznő kivételével mindennel maximálisan elégedett voltam, a következő gyermekemet/gyermekeimet is majd ott szeretném világra hozni,ha lesz még :)
2013. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Debrecenben szültem a Kenézy kórházban,idén Januárban.

Természetes úton szültem.Maximálisan elégedett voltam mindennel!!

2013. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
SOTE II-n volt sürgősségi császárom 2011-ben. Nagyon meg voltam elégedve az orvossal, mindenkivel. A csecsemősökkel is.
2013. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Uzsokiban szültem 2 hét híján egy éve. Nagyon- nagyon meg voltam elégedve. (Természetes úton)
2013. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Siófokon szültem, természetes úton. Elégedett voltam a szülészettel, és a csecsemős nővérekkel is. Nagyon segítőkészek voltak, persze ott is van 1-2 kivétel, mint mindenhol. :)
2013. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Esztergomban szültem császárral. Az orvosokkal, ápolókkal meg voltam elégedve, a csecsemősök viszont aligha voltak segítőkészek.
2013. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Siofokon szültem mind a 3 gyermekemet,természetes uton.
2013. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó statisztika, mindenki meg van elégedve. Remélem olvassák orvosok is ezt.
2013. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Háromszor szültem Kecskeméten természetes úton. Fogadott dokinál, de nem fogadott szülésznőkkel. Velük meg voltam elégedve, de a csecsemős nővérekkel nem igazán. Fapofával,unottan hozták a babákat.. Keveset mosolyogtak!
2013. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!