Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, nagyjából egy...

Kismamák, nagyjából egy időben szültetek a barátnőitekkel? Ha nem, akkor továbbra is jó barátok maradtatok? A többiek mikor lettek szülők?

Figyelt kérdés
Aki egyedül babázott a barátok közül,nem volt rossz,hogy a többiek nem?

2013. júl. 17. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

20 hónap van a barátnőm kisfia és az enyéim között. Végig jó barátnők maradtunk, abban az időben is, amikor nekem még nem volt.

Persze ehhez kellett, hogy ő sem zárkózott el a régi életétől, próbált magára is időt szentelni, tudtunk találkozni babával vagy nélküle is. Én pedig már szintén komoly kapcsolatban voltam, céljaink között volt a baba, de tudtuk, mi csak kicsit késöbb vállaljuk.

2013. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőimnek vagy már vannak nagyobbacska babái vagy még gyerektelenek. Én most várom a babánkat, 18 hetes vagyok, remélem lesz kivel babázzak. Elvileg az utcánkban van még egy kismama , majd vele fogunk összejárni.
2013. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyunyi77 válasza:
A barátnőmnek 5 éves a kislánya,én 2 hét múlva szülök.Mindig összejártunk,akkor is amikor terhes volt,amikor pici volt még a lánya,és most is hogy én terhes vagyok.Akik tényleg jó barátnők,azok nem szakadnak el egymástól.
2013. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Több verzió van: egyik barátnőm babája 9 hónappal idősebb a lányunknál, azóta született egy fiuk is. Vele egy ideig pont amiatt nem tudtunk találkozni, mert valamelyik gyerek mindig beteg volt :-) De telefonon tartjuk a kapcsolatot, amikor lehet találkozunk, 2-3 hetente.

Másik barátnővel 1 év van a lányok között, ők messze laknak, havonta megyünk.


Nem gyerekes barátnőkkel eljárunk sétálni, ebédelni ha olyan a munkaidejük, este valamerre gyerek nélkül. Meg szoktunk rendezni kerti partit, senkit nem zavar hogy a lábunknál futkos a gyerek :-)

2013. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnő, és az én kisfiam között, 22 hónap van, . Az enyém most 9 hónapos. Mikor ő terhes volt is majd mindennap találkoztunk, mikor meg volt neki a baba is, sőt aznap hogy szülni ment még előző este együtt társas játékoztunk. Mikor én terhes lettem is ugyanúgy és a mai napig napi kapcsolatban vagyunk, vagy ők jönnek, vagy mi megyünk hozzájuk, 2 utcára lakunk egymástól, ráadásul a férjeink is jóbarátok és reméljük a fiaink is azok lesznek.
2013. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az állítólagos legjobb barátnőmmel 2 hónap különbség van a gyerekek között, egész addig nem volt gond, míg durván bele nem ugatott a gyereknevelésbe, csupán azért, mert totál más elveket vallottam, mint ő.


Aki nem szült, azok totál elkoptak, mert már nem mentem el dajdajozni velük az éjszakába.


Aki meg mostanában szült, az úgymond "irigyel", mert én már túlvagyok a babás korszakon és újra dolgozom, emberek közt vagyok. (Pedig ez sem könnyebb, sőőőőt...de ez már más téma...)

2013. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zabmester ***** válasza:

Neeeem, az egész társaságból majdnem nekem lett először gyerekem (egy barátnőmnek már volt, de az övé már három éves volt akkor), azóta eltelt cca. 6 év, és nagyjából mostanában kezd a többi ismerőseimnek gyereke születni. Bár az igazán jó barátnőimnek még most sincs.


Ennek több oka is lehet. Többek közt az, hogy a legtöbb barátnőm fiatalabb nálam pár évvel, a másik meg, hogy én elég fiatalon (20 évesen) szültem.

Nem tudom, nekem már az lenne a fura, ha lennének gyerekes barátaim.

Egyébként nem volt rossz, hogy nekem lett először gyerekem, így az én fiam volt a sztár baba :D A kórházban is egymásnak adták a kilincset a látogatók, de utána is mindig volt társaságunk, annyian jöttek megnézni, babázni, mindenki el volt olvadva tőle.

2013. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!