Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők ti mit szólnátok, ha...

Szülők ti mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a lányotokkal szexuálisan erőszakoskodtak?

Figyelt kérdés
Már nem tudnál tenni semmit, mert több éves dolog lenne, de kiderülne utólag és mondjuk nem akarna róla beszélni. Hogyan reagálnátok ilyen helyzetbe?
2013. júl. 10. 13:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én feljelentést tennék, utólag is, a gyereket meg elvinném pszichológushoz.
2013. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Rendőrség, és pszichológus, utólag is!!!
2013. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
És, ha már több év eltelt azóta akkor is? És, ha nem akarna róla beszélni és ő nem szeretné feljelenteni? ( és 18 év feletti lány)
2013. júl. 10. 13:40
 4/26 anonim ***** válasza:
És sok-sok türelem a lányodhoz !!!! Ha nem akar róla beszélni, nem könnyű mit reagálni, ezért kellene a szakember.
2013. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szeretet, türelem, ha ez most kijött belőle, lehet, hogy idővel többet is mondana, és hajlandó lenne szakember segítséget kérni, de mindent az ő tempójában, nagyon nehéz lehet neki.
2013. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és sokat faggatnak mostanában, hogy mi bánt... viszont én erről nem vagyok hajlandó beszélni, de már nagyon idegesítenek a kérdésekkel...
2013. júl. 10. 13:43
 7/26 Golan Trevize ***** válasza:

Nem szólnék semmit.

Szó nélkül megölném, aki tette.

2013. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A nemi erőszak 18 év felett is nemi erőszak!
2013. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ha a férjemet kérdezed, akkor Ő azt válaszolná, hogy szó nélkül agyonverné az illetőt. Ha engem, akkor feljelentést tennék a rendőrségen, a lányomat pedig elvinném pszichológushoz.


Teljesen mindegy hány éves a sértett, mert ez kortól függetlenül bűncselekmény.

2013. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a lány, fordulj szakemberhez. Ha nem akarod, nem kell beavatnod a részletekbe a családodat, de hidd el, sokat segítene egy hozzáértővel való beszélgetés azért, mert rengeteg lelki terhet levenne a válladról. Az élet szép, még akkor is, ha történnek ilyen borzalmak és vannak szörnyű emberek. Te fiatal vagy, előtted a jövő, ne hagyd, hogy a múlt dolgai miatt ne lehess maradéktalanul boldog.
2013. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!