Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti így elmennétek az esküvőre?

Ti így elmennétek az esküvőre?

Figyelt kérdés
2 hós a babám, tápszeres. Anyósom tudna rá vigyázni. Szívbeteg, 2 éve műtötték. A második lányom orrát 1 hetesen befogta, mert csuklott. Nem bízom bent. Nincs sok esze. Másra nem tudom bízni csak rá.
2013. júl. 17. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire fontos nem lehet egy esküvő. Nem csak a nagyi miatt... Nagyon kicsi még a baba. Én tuti nem hagynám ott. Nem tudnám jól érezni magamat. De ez én vagyok.


De gondolom te sem hagyod ott, ha nem bízol benne, nem?

2013. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát én nem akarok menni, számomra nem fontos személy esküszik. De a férjem szerint hatalmas bunkóság nem elmenni.
2013. júl. 17. 21:23
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Okosan tette, hogy befogta lányod orrát, amikor csuklott. Hatásos, és a gyereknek is jobb, ha nem csuklik sokáig.

Ez még nem jelenti azt, hogy nincs sok esze. Nem kell a fiataloknak azt hinni, hogy ők olyan nagyon okosak.

Ha csak ennyi a bajod anyósoddal,akkor nyugodtan hagyhatod rá.

2013. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem nem volt jó végignézni ahogy a gyerekem levegőért kapkodik. De te ezt úgy sem érted.
2013. júl. 17. 21:27
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Befogta az orrát? Beteg fasz! Oda ne add a gyereket!
2013. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

kérdező, neked mit mondtak kis korodban, mikor csuklottál???


ettől függetlenül nem mennék, pici még a babád. Max a szertartásra, de oda is úgy, hogy anyós kinn a kocsiba a babával abban a 30 percben

2013. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Én vinném a gyereket is.Szombaton volt az esküvőnk ott volt az unokatesóm négy hónapos gyereke,egy hangja nem volt.Babakocsit vigyetek,ha úgy van meg hazajöttök.Lehet tök jó buli lesz :)
2013. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a gyerekorvosunk (szakmai körökben is elismert szakember) a legelső látogatáskor külön felhívta a figyelmet: a kisbabák igen gyakran csuklanak, ami természetes jelenség, nem beteg, semmi baja nem lesz tőle, és főleg: semmi (!) teendőnk vele, max. pár korty hűtött víz! Ettől függetlenül régen tényleg befogták a babák orrát, mert azt hitték, azzal jót tesznek. Meg kikötötték sállal a rácsos ágyhoz a bilire, hogy hamarabb szobatiszta legyen. Meg pálinkás kenyérrel nyugtattak, meg cukorba mártott textildarab volt cumi. A rágóka gyanánt meg kulcsot adtak a gyerek kezébe. Nemzedékek nőttek fel így, semmi bajuk se lett, mégse hiszem, hogy a mai fiatalok ezeket a módszereket használnák. A kérdésre válaszolva, én nem mennék, és nemcsak a mama miatt, hanem miattam, folyton otthon járna az eszem.
2013. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Csuklás: a babákat nem zavarja a csuklás. Ha zavarja sírni kezd, és a sírástól elmúlik a csuklás. De őket nem zavarja. Ez az orrbefogósdi rosszabb, mint a citromlét kell adni ilyenkor módszer.


Én biztos nem hagynám rá a gyereket, ha nem bíznék benne. Inkább elvinném, akkor nincs sértődés, de nem maradnék soká. A babakocsiban elalszik, tápszeres, így bárhol bármikor megtudod etetni.

2013. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Elvinnénk magunkkal.
2013. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!