Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mit szólnátok ehhez...

Anyukák mit szólnátok ehhez ha a játszón látnátok?

Figyelt kérdés

adott egy anyuka lejön a gyerekével majd elővesz egy sört és szépen lassan megissza,

rendszeresen oda jár a gyerekkel foglakozik nem a padon ücsörög a többi anyuka között


amit tudni kell a sörről h gyümölcsös alacsony alkohol tartalmú


2013. júl. 18. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy szereti a gymölcsös sört, és esetleg hogy szoptat, és tejszaporítás miatt issza.
2013. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én multkor séta közben ittam egy a barátnőmmel és mindketten toltuk a babakocsit. Vagy a játszóval lenne gond? Nekem ez belefér. Hiába alacsony alkoholtartalmú, nekem ez üdítőnek számít. Sima sörnek nem örülnék...
2013. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az a gyümölcsös sör nemigazán sör. Általában csak az íze miatt isszák a legtöbbször nem éppen alkoholisták isznak gyümölcsös sört.
2013. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a kisüstit venné elő kiakadnék..de egy ilyen gyümisör csak üdítő.
2013. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi meglepő nincsen benne.:)
2013. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egészségére :) Még lehet én is megkívánnám és elmennék a boltba venni :)


Elhiszem, hogy maga a látvány szokatlan, hogy ül a homokozóban és kortyolgatja a sörét, de egyrészt a gyümis sör, nem sör, másrészt egy sör, nem sör :)


ettől még nem alkoholista, nem sért vele senkit, most valaki limonádét iszik ő meg szintén csak az van ráírva, hogy sör :)

2013. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig jobb mint a kóla.
2013. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsös sör az gyakorlatilag az üdítő kategória. Egészségére.
2013. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Babeli Zurzavar ***** válasza:
98%
eszembe jutna, hogy en pontosan az ilyen rosszindulatu kerdesek miatt ontenem at egy aloe vera maxi bio egymillio szazalek gyumolcstartalmat feltinteto uvegbe a sorom, mert ezek szerint ettol leszel szuper anya...!
2013. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolnék róla. Ha mondjuk a pálinkás üveget venné elő, és azt húzná meg időnként, akkor lehet, hogy ferdén néznék rá, de a gyümis sör az nekem kb narancslé kategória. De még a sima sörön se akadnék ki, ha nem mondjuk 5-öt iszik meg belőle, csak egyet.
2013. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!