Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szolnatok ehhez a tevedeshez?

Mit szolnatok ehhez a tevedeshez?

Figyelt kérdés

A lanyom 2 eves es lazas lett, a vedono megnezte a torkat es azt mondta nem piros. Nem voltam nyugodt es elvittem orvoshoz. Torokgyulladasa van, amit a vedono nem vett eszre. Ezek utan hogy adhatnek a velemenyere? Nem hibaztatom, de hogyan bizzak ezentul benne? Szobahoznatok legkozelebb ha beszeltek?

Bocsi az ekezetek hianya miatt, telefonrol potyogok.


2013. ápr. 15. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a beteg gyereket alapból nem a védőnővel nézetem meg...
2013. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőnek nincs semmiféle orvosi végzettsége, ő csak a gyermek gondozásában adhat tanácsot, nem is tudom miért hozzá fordultál?
2013. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

A védőnő nem orvos, ezért nem is hibáztathatod!

Ha beteg a gyerek orvoshoz kell vinni, a védőnő csak egy tanàcsadó, segítő...

2013. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért a védőnővel nézeted meg a gyereket, miért nem alapból orvoshoz viszed? Én ilyen nem láttam még ne haragudj. Ne a védőnőt hibáztasd olyanért, mi alapból a te hibád. Első körben az orvoshoz kellett volna vinned. A védőnővel mi csak éves státusz vizsgálatokkor találkozunk. 5 éves kislány anyukája.
2013. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
A védőnőnek ilyesmit nem kötelező tudnia, nem is várhatnád el tőle. Ezért van az orvos.
2013. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, még az sem biztos, hogy tévedett, lehet, hogy a torok a védőnő és az orvos között lett gyulladt, "pirosodott be"... egy betegség tünetei soha nem egyszerre alakulnak ki, könnyen lehet, hogy a gyerek előbb lett lázas, és utána vált kifejezetté a torok vérbősége...
2013. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Lehet,hogy amikor a védőnő nézte a torkát,akkor még nem volt piros...én megemlíteném neki,de csak finoman.

Az,hogy ezek után megbízol-e benne,azt te tudod az eddigiek alapján.Ha korábban is volt már hasonlóra példa,akkor lehet jobb lenne váltani.

Nehéz kérdés,mert így már a késöbbiekben is kételkedni fogsz abban,hogy tényleg úgy van-e ahogy ö mondta.

Szóval lehet azt mondja,minden rendben a kislányoddal,közbe meg benned lesz félsz,hogy mi van ha most is téved,de ne adj isten.

2013. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Minden heten jon hozzank, felenk igy szokas, nem hivtam, nem kezelttetem a gyereket a vedonovel, de eddig adtam a szavara, amugy apolonoi vegzettsege van. Masodallasban dolgozik.
2013. ápr. 15. 19:14
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A piros torok egyik napról a másikra is kialakulhat, ha 1 nap különbséggel vitted a védőnőhöz és az orvoshoz, akkor másnapra simán bepirosodhatott, tehát a védőnő nem látta rosszul. De ez amúgy sem az ő hatásköre.

Amikor a fiam még baba volt és kérdéseim voltak bizonyos dolgokkal kapcsolatban, akkor én is kérdeztem a védőnőt, de ha beteg volt a fiam, lázas, akkor egyből orvoshoz mentünk és nem a védőnőhöz. A védőnő nem orvos!


És ez miatt biztos, hogy nem szűnne meg a bizalmam iránta, ha minden másban pedig jó véleménnyel lennék róla.

2013. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő nem orvos,amúgy torokgyulladás egyik napról a másikra is kialakulhat.Én inkább az orvos szavára adtam mindig is,mint a védőnőére.
2013. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!