Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te ehhez mit szóltál volna?...

Te ehhez mit szóltál volna? Én vagyok rossz anya? Vissza szólnátok?

Figyelt kérdés

Kisvárosba élünk ( Nagykanizsa) 2 gyerekem van 5 éves és egy 6 hónapos kislányom . Mindig is adtam a küldőmre , nem szerettek nem csinosan kimenni az utcára . Most, hogy ki jött a jó idő minden nap mentünk sétálni . Múlt hétfőn 3 anyuka megállított , hogy én mit képzelek magamról , hogy ilyen ruhába megyek ki a gyerekkel sétálni , és a gyerekre is mit adok ! Mondom ha döntsem el én , hogy mibe megyek . Jó ezt lezártuk egyébként hozzá teszem semmi olyan hű de extra ruha nem volt rajtam ... Rövid nadrág , Trikó , szandál . A lányomon meg egy famer egybe ruha .

Tegnap pedig a babakocsit fikázták , hogy én minek adtam ennyi pénzt egy ilyen szarért ! Piros Quinny Moodd van !

Ti mit tennétek hogyan állítanátok le őket ?



2013. jún. 26. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Na de most komolyan, nehéz elhinni hogy sétálok nyugiban és akkor jön mondjuk velem szembe 3 anyuka akik ukkmukkfukk megállítanak és leosztanak, azért ez fura...
2013. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig így volt. Mivel együtt járunk tanácsosodásra nagyábból ismernek és oda jöttek , hogy Kriszti figyelj !
2013. jún. 26. 16:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor közölném, hogy az irigység csúnya dolog és kapirgassanak a a saját házuk táján, nyilván van mit...
2013. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Hogy en mit tennek?

Visszaszolnek:


1. Nem mindenki szereti, ha bemelegitos tehennek hivjak a ferfiak, de ugy latom titeket ez nem zavar...

Ez az en gyerekem, azt adok ra, amit akarok, a csaladombol kuss ki minenkinek?


2. Hogy te adtad ra a penzt ba.meg? Akkor meg kussolj.


Sajnos, majd te is megtanulod a sajat karodon amit en, hogy addig taposnak beled, amig meg nem erosodsz, es vissza nem pofazik az ember.


Addig igy fognak ba.ztatni teged.

2013. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiosztottam volna Őket,hogy anyukaként is nő és feleség vagyok,adok magamra,és szeretem ha igényes vagyok,nem mindenki olyan igénytelen,hogy zsíros hajjal melegítőben,tejfoltos pólóban rohangáljon.A babakocsira meg azt,hogy nem mindenki szereti régi,csúnya babakocsiban tolnia gyereket ami lassan szép esik,és amilyenben a cigányok tolják amit guberáltak, én adok a külsőségekre is
2013. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*szét
2013. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na jó,Te is tudod,hogy nem vagy rossz anya!!

Simán bevágnék valamit!!

Ha lepukkantak,vagy ismerem annyira őket,hogy soha nem dolgoztak,akkor arra világítanék rá,én megdolgoztam azért,hogy ilyenbe járhassak,hogy a gyerekre is azt adjak amit akarok- bár őszintén nem értem,hogy egy szandi,trikó és rövidgatyó miért olyan felháborító,vagy a gyerekre egy farmer egybe ruha- ugyan én a csóró fajtából vagyok :-)

Legközelebb felkészülnék,ha irigyek annyira hogy megszóljanak,akkor had legyenek még bosszúsabbak! De nem szabad mérgesnek mutatnod Magad!! mert akkor Nekik adsz mattot!

2013. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesen mondtam volna, hogy lányok, nem telik sok időbe összekapni magam, ti is tehetnétek ezt, és akkor ti is csinosak lehetnétek...
2013. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
HEhh! Ekkora pofátlanságot még nem hallottam, igen undok emberek vannak ott, védd meg magad! Csak úgy neked ugranak hármán!? Röhögd ki őket, aztán meg fejezd ki sajnálatodat, hogy ennyire unalmas az életük.
2013. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én simán elkerülném őket ezután. Ez olyan szinten szánalmas, hogy szót sem érdemel.
2013. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!