Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki baba/kisgyerek mellett...

Aki baba/kisgyerek mellett valami új tevékenységbe kezdett, az mikor kezdte el, és mit csinál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a nyelvtanulástól a varrásig bármire. Kíváncsi vagyok, mikor lett igényetek arra, hogy valami újat csináljatok, és mikor lett rá idő.

2013. júl. 21. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Én most a 3. babát várom, és az a tervem, hogy ha ő már kb fél éves, akkor talán lesz esélyem foglalkozni más dolgokkal is. A két nagyobbam lehet már bölcsis / ovis addigra, így napközben, ha csak egyre kell figyelni, talán könnyebb lesz időt szakítani egyebekre is.
2013. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első babát várjuk, nemsokára megszületik, mellette levelezőn egyetemre járok, havi kb. 2x2 nap vannak órák, az anyagokat előre beszerzem, hátha nem tudok órára menni. Már most tanulom, ami köv. félévre kell. :) Mellette németet tanulok, itthon. :) Ha megszületett is folytatom majd :) igényem mindig van valami újra, szeretek tanulni :) apukája pedig házias, fele-fele osztozunk a tennivalókon, mindig van időm magamra is. :) Szerintem ez a jövőben sem fog változni, nehezebb lesz, de jól tudunk szervezkedni :)
2013. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam mindig is a kreativ dolgokat,sokmindent kipróbáltam lány koromban(gyöngyfűzés,szövés,hímzés,stb)és formatorták készítésébe is belekezdtem,de jöttek a gyerekek,abbamaradt minden.20 hósak voltak az ikrek,amikor megint tortázni kezdtem(egy jó éve),már megrendelésre is sütök,szeretem csinálni.És most kezdtem nemrég agyaggal is dolgozni(nem a hagyományos,vörös,törekeny,ez spec agyag),virágokat,csokrokat,ékszereket készítek tetszés szerinti méretben,színben,...-majdnem 5 éve itthon vagyok,a lányom születése óta,kellett a kelkemnek,hogy csináljak valamit a napi dolgok és a gyerekek mellett.:-)
2013. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekek mellett a jogsit szeretném lerakni. 1 honapja kezdtem, , elég jol haladok.
2013. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nekem végülis annyira nem új..saját vállalkozásunkban a baba előtt korábban külföldi utakon voltam, de mivel ezt már nem csinálhattam tovább, ezért "átraktuk" a munkámat itthonról dolgozósnak még a babavárás alatt és ezt csináltam végig a szülés előttig majd 1-2 hetet kihagyva folytattam és csinálom ma is (most 9hós). azért könnyebbség ez, mert mindegy hogy reggel vagy este csinálom meg, így amikor alszik a gyerek vagy bármi, akkor megcsinálom. jártam közben 2 iskolába is, de azokat egyenlőre felfüggesztettem, mert elsősorban a megélhetés most a legfontosabb ezért a bedolgozást választottam a gyerek mellett, de szeretem, ezért egyáltalán nem teher nekem. épp most kezdtem beiktatni a sportot is, hogy a kis plusszomat leadjam :-) még tervezünk tesót, ezért nem tudom mikor tudok majd más egyébbe belekezdeni (tanulás), de biztosan fogok, csak most más időszakot élek meg :-)
2013. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én fiam még csak 3 és fél hetes, úgyhogy egyelőre non stop szoptatás van, de idővel én is szeretnék majd elkezdeni kitanulni valami kézműves dolgot. :)
2013. júl. 22. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!