Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kínai fogantatási naptár...

Kínai fogantatási naptár kinek vált be?

Figyelt kérdés
Csak Rák jegyű csajok írjanak, mert erre lennék kíváncsi nagyon. Mi kisfiút szeretnénk és ehhez most elvileg az augusztus lesz megfelelő!

2013. júl. 22. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Olvasd el a kérdésed alatt felsorolt kérdésekre adott válaszokat, már több tucatszor volt ez a kérdés.
2013. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Júliusi vagyok, novemberben fogant a babánk, aki a kínai naptár szerint kisfiú, az orvosok egybehangzó véleménye szerint kislány. :)
2013. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez az a táblázat, ahol az van,hogy hány éves vagy, és melyik hónapban fogant a gyerek...?

mer akkor pont gagyi :) én 78-as vagyok, 2012 szeptemberben fogant a baba, és fiú lett :)

az apa temperamentuma határozza meg leginkább, én ez alapján 12-ből 10x megmondtam hogy mi lesz a baba neme :)

a "fickós" udvarlós izgága nyüzsgős csajozós pasiknak lányuk, a nyugodt, otthonülős, nem annyira szexmániás pasiknak fiúk lesz. (ha van ilyen, meg olyan gyerek is, akkor a pasinak volt ilyen meg olyan időszaka is) :) :)

2013. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én pasim inkább a második csoportba tartozik és van már egy kislánya.
2013. szept. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!