Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekülést az autóban...

A gyerekülést az autóban hagyjátok?

Figyelt kérdés

Főleg több gyerekesekre lennék kíváncsi.

Gyerekülést bent meritek hagyni az autóba?


2013. júl. 22. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:

nálunk soha senki sem vette ki az autóból. Kolleganőim is benne hagyják, pedig nem zárt parkolóban, és elég rossz városban lakunk.

Éjjelre mondjuk én kivenném, ha nincs garázs, vagy udvar.

Nappal nem

2013. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez ma már meg lett kérdezve
2013. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. A pincéből is ellophatják, a negyedikre meg minden alkalommal nem cipelem fel, akkor inkább lopják el.
2013. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? nem kerestem rá, de akkor nézegetem a kérdéseket.
2013. júl. 22. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. A hordozót még volt, hogy felhoztuk, mi is 4. emeleten lakunk, de van lift. Viszont mostanában vettünk rendes autós ülést. Egy fél nap volt, mire behelyeztük, hogy biztonságos legyen. Nem lehet mindig kivenni, mert ugye mikor megyünk el, akkor előtte fél órát kéne kötögetni, és utána ugyanez, ha kivesszük. Én is csak remélem, hogy nem lopják el, de ha ne adj isten sürgősen mennünk kell valahova, akkor nem lenne idő mindig bekötni újra, plusz nehéz is.
2013. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zabmester ***** válasza:

Nekünk nincs autónk, viszont a nagyszülők kocsijában van gyerekülés, anyuéban is, apuéban is (illetve már csak magasító). Benne szokták hagyni, általában úgysem ül hátul senki, ha nem az unokával mennek valahova, úgyhogy nincs útban. Ha meg mégis, akkor beteszik a csomagtartóba.

Olyan még nem merült fel, hogy benne "merik"-e hagyni, pedig mindketten az utcán parkolnak, nincs garázs.

2013. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 drága autósülés van egy 10 éves Suzukiban. A B oszloptól hátra teljesen sötétített az autó üvege, így nem látják, hogy milyen ülések vannak bent és gondolom, egy ócska Suzukit nem törnek fel ezért. :)
2013. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
10 éves Suzukink van, nemrég vettem és 3 gyerekülés van benne. Nem sötétített az üveg, csak árnyékolót vettem a két oldalára, de az is gyerekfigurás. Csak sajnálnám, ha elvinnék az üléseket, illetve ezért feltörnék. De a 3 gyerekülést fél nap volt, mire beletette a férjem.
2013. júl. 23. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi benne hagyjuk mindig, éjszakára is, pedig az utcán parkolunk a lakótelep előtt. Soha nem utazik senki a kocsiban, vagy a férjem megy egyedül vele dolgozni, vagy mi ketten a fiammal, meg persze hármasban. Nagyon nehéz bekötni, mikor csak kettesben megyünk nem is tudnám berakni, inkább benne van mindig.
2013. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!