Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elvinnétek az 1 éves...

Ti elvinnétek az 1 éves gyermeketeket egy temetésre majd a torra?

Figyelt kérdés
Férjem nagyija halt meg, babánk nem találkozott vele előtte. Férjem szerint illene elvinni, sztem nem.
2013. júl. 23. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Amúgy sem tartom helyes dolognak, amikor gyerekek vannak temetésen. Mindenkinek más a normális, máshogy gyászol, én csak azt tudom elmondani, amit én érzek ezzel kapcsolatban. Nem vinném.
2013. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vinném el. Nem fog tudni sokáig nyugton megülni, neki is kellemetlen lesz, meg a többi résztvevőnek is, a baba zaj és nyafogás (ami jogos a baba részéről) nem ilyen helyre való. Nem vinném.
2013. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még véletlenül sem! Még pár évig nem kell ilyennel terhelni a gyereket!
2013. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem. Szerintem nem is illik, ha esetleg sír, vagy nyugtalan azzal zavarja a gyászba borult megjelenteket.
2013. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Nem a gyerek miatt, hisz még semmit nem fog fel belőle, hanem a gyászolók miatt. Nagypapám temetésén hozta egy el rokonunk 2 év körüli gyerekét. A gyerek unta, hangosan beszélt, szaladgálni akart. Nagyon felhúztam magam én is, mások is. Gyászolni mentünk oda basz.s, a hülye szülőnek meg míg nem szólt neki valaki eszébe sem jutott arrébb vinni a gyereket.
2013. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én se vinném el.Fagyos hangulat,senki nem ér rá majd vele foglalkozni,és nem hiszem,hogy végig bírja majd ülni.
2013. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, semmiféleképpen. Egy 1 éves nem való temetésre. Az a méltóságteljes gyászról szól és ezt egy ilyen kicsi csak megzavarná.
2013. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem vinném el.A kisfiam 13 hónapos örökmozgó,nem tudna nyugiban maradni ott sem.
2013. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Zavarná a gyászolókat, de a kicsi nem hiszem, hogy felfogná vagy emlékezne rá később. Max. úgy vinném, ha kint várok vele és csak puszilkozunk egy kört a rokonokkal, ha szeretném azért én is részvétem nyilvánítani és a gyereket meg nem tudom vagy akarom még másra bízni.
2013. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem is értem hogy gondolta...
2013. júl. 23. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!