Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy...

Szerintetek ciki, ha egy várandós anyuka csinosan öltözik, sminkkel, lakkozza a körmeit? Vagy ez csak féltékenység mások részéről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26 éves vagyok, van már 3 kislányom, 7,6 és 2 évesek. Most 33 hetes terhes vagyok, fiú lesz.

De kicsit furán érzem magam a bőrömben. Én szeretek csinosan öltözködni, na nem több tízezerért, csak a turiból. Most vettem magamnak a kínaiban egy cipőt 990ft-ért, de ezen is hónapok óta gondolkodtam már, de mivel a másik elszakadt, muszáj volt. Ruhára nem költök sokat magamra, max egy felső vagy nadrág havonta, pár száz forint használtan.

A hajamat vörösre festem, de már vagy 8 éve ugyanolyan színű, és tesóm szokta vágni, fodrásznál 4 éve nem voltam.

A körmömet mindig rendben tartom, igaz, hosszú, és rendszerint sötét rózsaszín vagy középkék.

Smink max egy spirál, de az is ritkán.

Mégis a faluban mindenki megbámul, a szomszéd csaj már párszor be is szólt. Rosszul esik...pedig nem csak magamért csinálom, hanem azért is, hogy a lányaim ne egy lestrapált, nyúzott ruhás néniről vegyenek példát, hanem tanulják meg, nem bűn, ha ad magára az ember.

Ne értsetek félre, nem vagyok szép, egy cseppet sem, sem beképzelt, csak jobb érzés ilyen példával előttük járni, mintha a falu nagyjának a példáját követném, és hetente egyszer fürödnék, és büdös, hipófoltosan járnék.

Én gondolkodom rosszul, vagy ez így tényleg sok?


2013. júl. 23. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

26 évesen már a 4. gyerekedet várod??

És mennyit dolgoztál eddig?Hány évet?

2013. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

"És mennyit dolgoztál eddig?Hány évet?"


Szerinted? Ha most 26, a legkisebb 7, akkor mennyit dolgozott?

2013. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

1-es vagyok.

Nyugi tudok számolni,hogy 19 volt,mikor szülte az elsőt...

2013. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Ne foglalkozz vele. Te így érzed magad jól, akkor csak ez érdekeljen, mások véleményével ne foglalkozz.


Én 1 gyerek mellett sem lakkozom a körmöm és nem a legjobb ruháimban vagyok itthon ,ettől függetlenül nem hiszem, hogy a kislányom ezt sajnálná, és attól még adok magamra.

2013. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Ez csak irigység.. Nem sok egyáltalán, öltözködj, és nézz ki úgy, ahogy neked jól esik, ez csak rád tartozik, másnak semmi köze hozzá! :)
2013. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

Hát, ez marhára idevág kedves első...

Szerintem jól teszed, hogy a körülményekhez képest próbálsz jól kinézni és ápoltnak lenni.

2013. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés...de bróker vagyok, tehát itthonról is dolgozom. Eddig mindegyik terhességemmel a 38.hétig dolgoztam, és a kicsi 3, de legkésőbb 4 hónapos kora körül újra munkába álltam. Mivel ez úgymond ilyen házalós meló, én osztom be az időmet, én döntöm el mikor, mennyit melózok. Természetesen a kereset ezzel egyenesen arányos. Mivel a páromnak volt egy komoly balesete, ő van a gyermekekkel gyesen, én dolgozom.

Tudom, ez ritka, de így tudtuk megoldani.

2013. júl. 23. 17:43
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom. hogy jön ide hogy mennyit dolgozott? -.-'. kedves kérdező jól teszed amit teszel, Te érezd jól magad a bőrödben a többi irigy emberrel ne törődj. lehet a szomszéd is szeretne így kinézni 3gyerek után.
2013. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Hihetetlen, hogy nem lehet úgy feltenni egy kérdést, hogy a sok rosszindulatú vércse le ne csapjon azonnal :(.
2013. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Kedves utolsó igazad van! ezért nem voltam kb 2hónapja ezen az oldalon!
2013. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!