Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szexelni...

Miért van az, hogy szexelni mindenki "képes", a meg senki nem gondol? (Tisztelet a kivételeknek! )

Figyelt kérdés
Rengetegszer olvasni, hogy "de csak most nem védekeztünk" "most az egyszer nem volt a barátomon óvszer" meg "nem tudjuk megtartani" Ne értsetek félre, most nem pálcát szeretnék törni mások felett, csak az eszembe jutott, hogy 1. Egy babát miért kell rögtön abortusszal "elintézni" 2. Mi az az életkor, ahol 2 ember éretten, a az esetleges döntéseket felvállalva tud felhőtlenül együtt lenni? (A mai világban csak 25 felett??) 3. Miért mindig a nőket nézik le az abortusz kapcsán, amikor a férfin van a nagyobb hangsúly??
2009. okt. 22. 09:25
 1/10 A kérdező kommentje:
"VÉDEKEZÉSRE" ez kimaradt a kérdésből. De lehet így is érthető...
2009. okt. 22. 09:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Húú ez egy nagyon érdekes kérdés. Pláne, hogy én is érintett vagyok. Mondhatni, én is egy felelőtlen kamasz voltam, pedig azért 19, majdnem 20 évesen az ember már kinőtt talán a kamaszkorból, aztán mégis... Amikor összejöttünk a barátommal, és már szexeltünk is, akkor úgy jött ki a lépés, hogy na, majd holnap elmegyek gyógyszert iratni. És mindig, majd holnap, majd holnap. Mentem is egy idő után dokihoz, ja, csak akkor már ultrahangra. A történethez az is hozzátartozik, hogy a barátom meg nem igazán akart gumit húzni, maradt a megszakítás :S Ami valljuk be, nem túl jó védekezés. Szóval igen, ez baromi nagy felelőtlenség volt, mindkettőnk részéről. Ne nem lett belőle abortusz. Nem bántam meg, hogy így lett, pedig aztán egyedül maradtam. Viszont ez igen jó lecke volt. Szóval nem életkortól függ, hogy mikortól tud két ember elelősségteljes lenni. Legalább is nálam nem, nekem ez kellett hozzá. Mostmár elhiheted, százszor meggondolom, hogy hogy is kell védekezni. Amúgy azóta már 22 éves vagyok, engem az anyaság tett felnőtté, más területeken is.
2009. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
becsülöm benned azt, hogy őszintén írsz erről! Természetesen mindenkinek van 1-2 olyan alkalom az életében, amire azt mondaná utólag" de buta voltam, ebből akár baba is lehetett volna...", de ezekből tanul.Viszont nem mindig az egyetlenegy megoldás csakis az abortusz, mert "becsúszott"...Mindenesetre örülök, hogy vannak még így gondolkodó "fiatalok", köszi a választ!!:)
2009. okt. 22. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azert van mert az ember meg fiatal koraban foleg tini koraban azt hiszi, hogy o torhetetlen es minden szornyuseg, baj csak masokkal tortenhet meg. Nem mondom, hogy mindenki igy gondolja de nagyon sokan. Sokszor meg a felnottek koreben is ez van nem csak a tinik kozott. Nagyon jo pelda erre a dohanyzas. Hiaba fujjak az embereknek, hogy baj lehet belolle, artalmas a tudonek stb. az emberek kepesek azt hinni, hogy a baj csak masokkal tortenik meg veluk nem. Mindenkiben az a pelda el, hogy X bacs meg Y neni 90 evig szivta megis egeszsegesek voltak. (senkit nem akarok ezzel bantani csak hirtelen ez a pelda jutott eszemben, en is dohanyoztam 10 evig). Na valahogy igy kepzelem el en a vedekezest a nem kivant terhesseg ellen is. Hiaba tele az ujsag az iskola a szulok jo tanacsokkal sokszor hiaba, mert amig A meg B is ovszer nelkul csinalja es nem lesz terhes addig ..... Amig meg nem tortenik sajnos a baj addig az ember mindig torhetetlen es el nem tudja kepzelni, hogy vele is sajnos megeshet. Persze vannak feleloseg teljese emberek akik belatjak, hogy igenis megtortenhet a baj barhol es barmikor ezert vedekeznek minden pillnatban, ezt nem nekik szantam.
2009. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Hú, de jó, hogy feltetted ezt a kérdést. Ezen most én is elgondolkodom. Engem is érint a kérdés. Nem terveztük a babát, sőt... Szedtem gyógyszert, de mikor elfogyott, nagyon sokat dolgoztam és mindig elmaradt a feliratás(most úgy gondolom, hogy ez volt életem legjobb döntése). Nem védkeztünk, csak félbeszakítottuk. semmi tünetem nem volt, véreztem is valamennyire, nemn gondoltam, hogy terhes vagyok. 3 hónaposan elmentem dokihoz, várandós voltam. Nem terveztük a babát, de mikor mgpillantottam a képernyőn, az egy hihetetlen jó érzés volt. Párom is nagyon örült neki. egy pillanatra nem jutott eszembe, hogy elvetessem. egyébként szeptemberben múltam 21 éves, és imádom a kislányom, és úgy gondolom ez volt életem legjobb döntése.

3,5 hós baba anyukája

2009. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jajj de jó, hogy ilyen válaszokat is lehet olvasni, kedves 3.!!:) Jó babázást neked is, és mkinek aki bátran felvállalta a babát!!:))
2009. okt. 22. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem,hogy sokaknál a sex nem kérdéses dolog nagyon fiatalon sem.De az abortusz már oríasi dilemma.énis megtartom a babámat most vagyok 22 hetes...18 éves..és birzasztóan boldog,hogy ott bennt mocorog.
2009. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. kedves kérdező,neked van babád?
2009. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
van:) és félig-meddig véletlenül jött össze. Kisfiú, 5 hónapos. Már az első uh felvételnél tudtam, hogy egy kis életet hordozok, és ez nem "vicc" :)
2009. okt. 22. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:
gratula neked és jó babázást
2009. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!