Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! (tisztelet a kivételekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (tisztelet a kivételeknek) Miért vagytok oda a roma csajokért, még akkor is ha tagadjátok?

Figyelt kérdés
Sokak szerint a legjobb nők a romák, még akkor is, ha esetleg utálja a romákat, de egy nőt simán meg. Na. Ezt nem értem. Mi olyan jó, esetleg különleges bennük?
2009. jún. 2. 09:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
én nem tudom miről beszélsz! minden igényes pasi a szép nőket szereti..
2009. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Én làny vagyok,de tapasztaltam én is hogy a férfiak sokasàga odàig van a roma lànyokért.Talàn a különleges börszin.Fogalmam sincs.
2009. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

ejha. :) szerintem inkább fordítva igaz.... senki sem szereti a roma lányokat (tisztelet a kivételnek).

volt egy ilyen kérdés asszem így volt, h: baj e ha egy roma lányba vagyok szerelmes? hát azt a srácot nagyon lehurrogták... és nem azért mert letagadjuk :) ez az iazság... lehet hogy fáj de így van :)

2009. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha ápolt és igényes, akkor bizony szép a déli típusú nő.
2009. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
én nő vagyok de sztem azok vannak kevesebben akik a roma cajokat szeretik.Hál istennek. Amugy se nem egzotikusak se nem szépek mert az egzotikusság nem abból áll hogy a bőre kreol illetve mig 12 éves lehet szép az arca ..stb de 20 évesen már bajszos és olyan igazi fekete. Hát nem tom, akinek ez kell azt csaj sajnálni tudom.
2009. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Nekem anyukám roma és még soha nem volt gondom a férfiakkal. Igaz, nem vagyok "fekete", a vonásaim sem túlzóak és nem beszélek orrhangon:)

DE szerintem a férfiak elsősorban a szépet szeretik, az már szinte mindegy, hogy szőke, vörös vagy fekete.

2009. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Pasi vagyok, és szerintem sem igaz így ez az állítás, a szép illetve jó nő független a rassztól. Ilyen alapon sokan mondhatnák, hogy a legjobb nők a japánok (asian fetish), vagy a latinok (olasz nők) blabla. Szerintem a magyar lányok a legszebbek és a legjobbak! :) ez nem hízelgés, elég sokfelé megfordultam a világban és nagyon sok gyönyörű lányt/nőt láttam, de ha azt nézem, hogy fogom magam kimegyek az utcára és megnézem az első 20-30 szembejövő hölgyet akkor bizony messze nálunk kapnák a legtöbb "de csini" vagy "jól néz ki" értékelést!

És bizony a magyar lányok közé beleértem a roma lányokat is. És köztük is vannak ugyanúgy pasi döglesztő, mint igénytelen, elhízot vagy csak szimplán átlagos, esetleg csúnya. Annyiban van talán igazságtartalma az állításnak, hogy a roma lányokban van valamiféle természetesség a szexualitás irányában, mondhatni gátlástalanság, valahogy jobban hangsúlyozzák a női oldalukat és ezt jobban használják is ami erotikusan bizony vonzó tud lenni. Ez a különbség valószínűleg kulturális eredetű és ettől a nem roma pasik valahogy többet gondolnak kapni egy ilyen kapcsolattól. De a fennt leírt gondolat is csak egy nagyvonalú általánosítás és biztos nem igaz ha külön-külön vetnénk össze egy roma és egy nem roma nőt! :)

Szigorúan szerintem!

2009. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem attól jó nő valaki hogy roma,magyar,hidegvérű angol...stb. hanem úgy egészében:viselkedés,tartás,beszéd,külső! Igaz,itt nálunk a pasik nem mondják a roma szárm.nőkre hogy vonzóak,és pont azért nem mert nálunk azok a tipikus romoshában lakó,kukában túró,büdös(szószerint) romák vannak! Persze ha egy magyar,szlovák,cseh,olasz nő/férfi élne így azt sem tartanák gusztusosnak!...
2009. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemvagyok oda értük de van egypár igen dekoratív köztük.A bőrszín a "nyerő"tipp mert az egzotikus csajokat kedvelem/keresem és ők elérhetöbbek mint egy afrocsaj.
2009. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
én lány vok... :) nekem vannak roma osztálytársnőim és azt vettem észre, h nagy az önbizalmuk, divatos, márkás ruhákban öltöznek, sok smink, bla, bla... de hosszantartó kapcsolataikról én még nem hallottam... csak annyit, h buli után jól megizélték őket... és csak a szexet akarták tőlük... és hát sajnos a mai srácoknak (legalábbis az én környezetemben) a nagyszájú, csinibabák kellenek... azt is hallottam már fiútól, h nem járna velük, mert roma...
2009. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!