Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leírnád, milyen tulajdonságokk...

Leírnád, milyen tulajdonságokkal rendelkezik kos jegyű gyermeked?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit a horoszkópja ír,szinte 100 százalékban igaz.

Világközepe vezéregyéniség,örökmozgó duracellnyuszi,hisztis és akarnok,aki szó szerint fejjel megy a falnak(mindent szeret lefejelni).Barátságos,nyílt szívű,szereti az embereket,gyerekeket,állatokat.

Egyetlen percig sem tud nyugton ülni,nem sok minden köti le pár percnél tovább,és nem fél semmitől.

2012. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kos jegyű a kislányom, igaz, hogy csak 1.5 éves, de teljesen igaz rá az első hozzászóló leírása. Örökmozgó, szerintem értelmesebb az átlagnál, de nagyon türelmetlen, mindent eldob, ha elsőre nem sikerül, de nagyon tud szeretni, odamegy mindenkihez (csak családtagokhoz természetesen) és ölelget bennünket. Büntetést már ebben a korban bevezettem (ajtófélfa fogás), annyira akaratos, hogy ha rosszat csinál, akkor önállóan megy büntetésbe. Rengeteg türelmet igényel ezt pedagógusként is ki merem jelenteni! :-))
2012. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok,tényleg nagyon sok türelem kell hozzá,olyan erős,öntörvényű a jelleme.Nekünk is 1,5 éves most a fiam,és nálunk az idegenekkel is olyan barátságos,hogy bárkivel bárhová elmenne,csak kielégítsék a feneketlen nagy,határtalan kíváncsiságát minden iránt...

Mi még nem találtunk olyan büntetést,ami használna (pl.büntisarok,stb...),mert nem marad ott,vagy egyáltalán egy helyben.

Még annyi,hogy pelenkázni,etetni,öltöztetni futás közben lehet csak,vagy még néha akkor sem.Egyfolytában csinál valamit,rohan,szaladgál,annyi energiája van,mint 4-5 ilyen korú gyereknek.Környezetemben legalább 4 ilyen korú gyerkőc van,hozzá képest "játékbabák",akikkel azt csinálnak,amit akarnak. :)

2012. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon érdekes a helyzet mivel a lányom Halak,de csak 3 nap választotta el attól,hogy Kos legyen,szerintem azért is olyan a jelleme ahogy az első válaszoló leírta!Énis Kos vagyok és jellemző rám nagyon a leírás!Kisfiam viszont szintén Halak,de ő még március elején született,és kicsit sem hasonlít a jelleme a nővérééhez!Nagyon nyugodt kisfiú!
2012. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TKI Ibolya ***** válasza:
Nálunk két kos is van a gyerekek között az egyikre a picire igaz az állítás a másikra nem.A kicsi energia bomba ,akaratos mindent elér amit akar.A nagyobb fiú ugyan energia bomba de simulékony,csendes és nem szeret központban lenni.Egyébként a lányom nyilas és teljesen rá illik a csillagjegye jellemzése.
2012. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!