Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire utalhat a pár napja...

Mire utalhat a pár napja jelentkezett szájszakadásom?

Figyelt kérdés
Jó 7 hónapos már a fiam, de még csak az ebéd az amikor nem szopizik. Azon kívül gyümölcsöt kap minden nap. Lehet, hogy valami vitamin, ásványi anyag az én szervezetemben annyira kiürült a szoptatással, hogy ezt a szám szélének a beszakadása jelzi? De mi? Mitévő legyek, hogy ne legyen többet ilyen? Eddig még soha nem volt.
2013. júl. 31. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Gyerekkoromban gyakran volt ilyen, amikor menzás voltam. Mi "szájfertőzésnek" hívtuk. 1-2 nap alatt elmúlik.
2013. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ez nem csak úgy kicsattant. Vagyis nem tudom pontosan, épp szoptattam hajnalban, mikor ásítottam és áuuu. Mondom mi volt ez, miért fáj a szám széle. Hát nézem reggel a tükörben, el van szakadva. De annyira, hogy be is vérzett.

Ja, és én itthon ettem csak.

2013. júl. 31. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
De ez fertőzés, nem olyanmint a herpesz vagy ilyesmi, hanem a szád sarka bereped....nagyon kellemetlen, nekhezen gyógyul, gyerekkoromban nekem is gyakran volt,
2013. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
baktériumfertőzés, írd be a gugliba, hogy száj kipállása
2013. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg...

Köszi!

2013. aug. 2. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!