Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél évesetek felkel éjjel...

Másfél évesetek felkel éjjel inni?

Figyelt kérdés
Az én fiam van h 2x-3x is felkel, de csak iszik és alszik is vissza. Már várom, mikor lesz végre átaludt éjszakánk :)
2013. aug. 1. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, ráadásul éhes volt, kakaót kért mindig:)

De szerencsére már kinőtte.

2013. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is mindig felkelt, és tápit ivott..de kb. 2 éves kora körül magától leszokott róla, állítólag az átaludt éjjelek is az idegrendszer érettségétől függnek...ha eléri azt akkor abbamarad..:-))

Kitartást!

2013. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kelt fel. Amikor elválasztottam 16hónaposan onnantól nem kelt többet. Csak ha nagyon melege volt ébredt meg, kapott egy picit inni.

De rájött hogyan kell kitakarózni, nem melegszik annyira.

2013. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jégtánc ***** válasza:
Nem
2013. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normál esetben nem,viszont ebben a nagy hőségben,nyugtalanul alszik és volt,hogy fel is ébredt.Ilyenkor megitatom és már alszik is.
2013. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam ágyába van kb 9-10 hónapos kora óta az itatósüveg vagy most már kulacs,ha szomjas iszik és vissza alszik,2,5 éves
2013. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!