Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik mosható pelenkát használn...

Akik mosható pelenkát használnak válaszolnánk néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

hogyan tisztítjátok ha kakis lesz a pelus?

hány db betétet érdemes venni,hogy ne kelljen minden nap mosni(?)

hány db pelust érdemes megvenni(?)

ezeket méretre lehet kapni(?)

mind egyforma minőségű vagy az olcsóbb rosszabb(?)

mennyi az elfogadható ár érte(?)

nem rosszabb-e a babának mint az eldobhatós(?)



2013. aug. 1. 19:31
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

[link]

és ehez mit szólsz? :)

2013. aug. 1. 23:20
 22/33 A kérdező kommentje:
csak nem túl sok értékelése van ezért félek..:/
2013. aug. 1. 23:23
 23/33 anonim ***** válasza:

2 vagyok: Én továbbra is azt ajánlom, hogy ne vegyél egyszerre sokat, és próbálj márkásabbat és olcsóbbat is. Át küldöm mi milyeneket vettünk, és hol mennyiért. Az ebay-hu-n nem tusz egészség kártyával fizetni viszont ott csak 1000-1500Ft os pelusokat rendeltünk.


[link] --> itt volt kb 1 hónapja Fuzzibunz pelenka akció ep.-ra 6db ot vettünk 16.000Ft ért. Bár állítható méretűek, de elég kicsi pelusok, szerintem újszülött kórtól olyan 2 éves korig jók. Viszont ennek a legjobb a nedvszívó képessége azok közél amik nekünk vannak, de a kínai betétek nagyok hozzá így azok ebbe nem beletehetőek. Ennek különlegessége, hogy gumival lehet állítani a méretét ami nekem nagyon szimpatikus, hogy nem a pattentel kell.


[link] --> ez 1600Ft volt (mikor vettük szerintem feljebb volt a forint értéke és így olcsóbban váltották át, mert most 2000Ft ért írja) kaptunk hozzá betétet. Nagy előnye és kivételes a sorban mert ennek dupla védőgátja van. A nedvszívó képessége ennek a legjobb a kínaiak közül (amit mi rendeltünk azok közül).


[link] --> innen zsiráfosat rendeltünk , abszolút csodaszép, viszont ez nagyobb pelenka, nagyobb a szabása, ez szerintem olyan féléves kortól 4 éves korig jó, újszülöttnek (nekünk) ez még elég nagy. A nedvszívó képessége jónak mondható, de a fenti kettőhöz képest picit rosszabb, de akár 2 betét is tehető bele, és akkor már biztosan jó.


[link] --> innen világos kéket rendeltünk nagyon szép színű, nedvszívó képessége olyan mint a zsiráfosnak. Viszont ez csak 600Ft körüli összegbe kerül, így egy próbát megér. Ez szerintem pont az a fajta amit nem sajnál az ember, arra abszolút alkalmas, hogy otthon vagy a kertben ellegyen benne agyerek, viszont ha kell akkor óránként lecseréli az ember. De szerintem 2 betéttel ez is bírja 3-4 órát. Semmivel sem tűnik jobbnak mint amit vaterán lehet vásárolni 1000-1500Ft ért, de a zsiráfosnál sem tűnik jobbnak, viszont az cukibb mert szép zsiráfos.

2013. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Ahogy nézegettem vaterán őkat a színes 900ft és van nyári változata is amiben háló van így nem olyan meleg.A másikak amiket néztem azok a simák amik mintásak 1200ft a kókusz pelus pedig 1250.Nem gondolom,hogy sok lenne érte.Sosem rendeltem ebyről még.Meg sok idő mire megjön.Minél előbb szeretnék áttérni...
2013. aug. 2. 08:14
 25/33 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! A 10-es vagyok megint. Ez a coolababy, amit vateráról linketlél, az egyetlen, amiben valaha csalódtam, kifogtam rossz, eresztő szériát. az a zsirófos (alvababy), amit elsőre linkeltél, szerinem nagyon jó.


Ha még soha nem ebayeztél, akkor valóban nehezebb rendelni, mert eleve 2 hét, mire a jelszavad megküldik hozzá.


Én az aliexpress.com - ot ajánlanám, oda nem kell postai regisztráció, nem kell paypal, csak visa vagy mastercard kártya. És olcsóbb.


Bambuszbetétre van egy 500 ft/db körüli forrásom, ha érdekel :)

2013. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

és ezekről vélemények?

2013. aug. 2. 10:00
 27/33 A kérdező kommentje:

ezt a választ kaptam a bambuszoshoz:

Tisztelt garayi!


Láttam több féle m. pelenkát is árul.Néztem a színeseket is.Olyan kérdésem lenne,hogy a színes miben különbözik ettől a bambuszos fajtától?

Illetve a hálós színes télen is használható-e?

És,hogy a pelus belseje milyen anyagból van ami érintkezik a pici bőrével?Ha több db-ot rendelek pelenkából és betétből,valami féle kedvezményt kapnék-e?

Üdv:


- Katacska04

címzett Katacska04(13) [RE] Általános kérdés a termékkel ka... 2013/08/01 23:38:32

Tisztelt garayi!


Az kimaradt,hogy ebből a fajtából készleten hány fajta mintából lehet választani?És az utalástól számítottan mennyi időn belül érkezik meg?Köszönöm.


- Katacska04

feladó garayi(365) [RE] Általános kérdés a termékkel ka... 2013/08/02 09:01:04

Kedves Katacska04!

Igyekeztem mindent beleírni a termékleírásba, de azért idemásolom:

A nadrág rész összetétele:

két réteg:

- a külső, színes, vízzáró (PUL = PolyUrethane Laminate, vékony poliuretán réteggel bevont) anyag

- puha, mikroszálas (polár = poliészter) belső


A bambuszos pelenka belseje nem polár, hanem bambuszos anyag, a címke szerint 100% bambusz.

Tíz darabtól tudok valamennyi kedvezményt adni. A bambuszosból van sokféle minta, a mintásakból is van olyan, amit még nem töltöttem fel. A hálós természetesen használható télen is, ezt is írtam. Számlát nem tudok a pelenkákról adni.


Garay Ildikó

2013. aug. 2. 10:03
 28/33 anonim ***** válasza:

Mi (még mindig 10es vagyok) mindketőt használunk, szerintem tök jók. Az ára sem vészes, de itt két betéttel és ep számlával kb ugyanannyiért kapod, mint a vaterán ha külön veszel hozzá betétet.

[link]

2013. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
És ha szeretnék rendelni innen akkor mikor kell kérnem a számlát?Már mint megrendelem és mikor ideér vagy előtte?Illetve a posta ktsge mennyi szted?
2013. aug. 2. 14:15
 30/33 anonim ***** válasza:

hogyan tisztítjátok ha kakis lesz a pelus? A KAKIT WC-BE DOBOM, NAGYJÁT LEMOSOM RÓLA ÉS UTÁNA MEGY A TÁROLÓBA. ÉN SZÁRAZON, DE ZÁRT MŰANYAG DOBOZBAN TÁROLTAM, HOGY NE TERJENGJEN SZAG.

hány db betétet érdemes venni,hogy ne kelljen minden nap mosni(?) EZ MINDENKINÉL MÁS. ÉN EGYÜTT MOSTAM A TÖBBI MOSNI VALÓVAL ÉS KB. 25 DB-OS KÉSZLET VOLT AZ IDEÁLIS. BETÉT DB SZÁMOT NEM TUDOK MONDANI, MERT MINDEGYIKNEK MÁS A NEDVSZÍVÁSA, DE ÁTLAGBAN ELEINTE 1 DB ELÉG EGY PELUSBA, MAJD KÉSŐBB 2 DB IS KELL, HA NAGYON SOK A PISI AKKOR PEDIG A BELSŐ PELUSOS MEGOLDÁS A LEGJOBB

hány db pelust érdemes megvenni(?) NEKEM 25 BELSŐ PELUSOM VOLT, ÉS PÁR KÜLSŐ

ezeket méretre lehet kapni(?) VANNAK MÉRETEZETTEK ÉS "EGYMÉRETESEK" IS. UTÓBBI VÉGIG HASZNÁLHATÓ

mind egyforma minőségű vagy az olcsóbb rosszabb(?) NEKEM AZ A TAPASZTALATOM, HOGY A KÍNAI PELUSOK NAGYON OLCSÓAK, DE SAJNOS SOKSZOR ROSSZAK IS.

mennyi az elfogadható ár érte(?) KINEK MIT BÍR A PÉNZTÁRCÁJA, EZ CSAK ATTÓL FÜGG. LEHET VENNI TETRA PELUSOKAT IS, AKÁR HASZNÁLTAN ÉS HOZZÁ 2-3 DB KÜLSŐT, SZINTÉN HASZNÁLTAN, AKKOR TULAJDONKÉPP INGYEN VAN, MERT KÉSŐBB ELADHATOD, UGYANOLYAN ÁR KÖRNYÉKÉN.DE VANNAK 6-7 EZER FT-OS PELUSOK IS (DB-JA ENNYI) HA AZT NÉZEM, HOGY HA VALAKI ILYENEKET ÁRUL, ELOSZTOM AZ ÖSSZEG FELÉT (KB ENNYI AZ ADÓ, RENGETEG...), LEVONOM AZ ANYAGKÖLTSÉGET, AKKOR EGY PELUSRA 3000 FT, IGAZ, HOGY SOKNAK TŰNIK, DE KORREKT.

nem rosszabb-e a babának mint az eldobhatós(?) NEM, SŐT SZERINTEM JOBB, HISZEN TEXTILLEL ÉRINTKEZIK A BŐRE, NEM MŰANYAGGAL, VEGYSZEREKKEL. AHHOZ TUDNÁM HASONLÍTANI, HOGY HA NEKED KÉNE ELDOBHATÓ BUGYIT VENNED FEL MINDEN NAP, NEKEM NEM TŰNIK KÉNYELMESNEK.

2013. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!