Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves kisfiamon 2 hónapja...

3 éves kisfiamon 2 hónapja féloldali kiütések vannak. Volt valaki gyerekének ilyen?

Figyelt kérdés

Már a 3. bőrgyógyász ötödik tubus krémjét kenjük el,de nem akar eltűnni.Nem allergia,övsömör,vagy bárányhimlő.Nem váltottam mosóport,tusfürdőt.Az orvosok szerint valamilyen vírusfertőzés,de többet nem mondanak.

Akinek volt már ilyenje,mikorra múlik el?Mit tegyünk még?


2013. aug. 2. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányomnak volt 2évesen.Nyaraltunk és valószínű a medence vízében volt valami.Bőrgyógyászaton kapott valami kevert kenőcsöt,és ha jól emlékszem antibiotikumot.Először azt a cink rázót kapta amit bárány himlőre adnak,de csak a viszketést csillapította.Idővel át húzódott a másik oldalára is a kiütés.Ha jól emlékszem(mert 2éve volt) csak a hátán és hasán volt.Viszont 2hónapig nem tartott.Nem hiszem,hogy tudtam segíteni,de gondoltam azért leírom.Jobbulást a kicsinek.
2013. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem tudom,hogy ugyanaz van-e,ami nektek,de már kezdek elkeseredni....remélem elmúlik hamarosan.

2013. aug. 4. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk most kezdődött, 2 éves a lányom. A jobb oldalán vannak pöttyök, szintén vírust mondtak rá. Hogyan alakult Nálatok? Elmúlt aztán hamar?
2015. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!