Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Mit lehet kezdeni az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem ide illő kérdés, de itt lehet normális válaszokat kapni. Egy kis faluban lakunk, elvileg egy csendes kis utcában. 11 hónapos a gyerekem, és hónapok óta nem tud aludni napközben, mert van egy kb 17 éves srác az utcában aki konkrétan napi 3szor, 4szer másfél 2 órát motorozik az utcában oda vissza. Még suliidőben csak délután csinálta, most van hogy már reggel 6kor és akár este 9kor is. Ráadásul most már szerzett hasonszőrű haverokat akik ide járnak, cross motorral, egymást húzzák a motorral ghördeszkával, ezzel-azzal, mindezt bukósisak és minden más nélkül, gondolom jogsiuk sincs. Egyébként szerintem a falu lerosszabb utcája a miénk, nem tudom mi jó van ebben. ráadásul az utca végén kezdődik egy földút, nem jobb lenne nekik ott. A sráccal már próbáltam beszélni, de elküldött a francba, ki nem szarja le, hogy a kölyköd nem alszik, meg a többi aki itt lakiksak nagyot halló nyyugdíjas. Ezzel elintézte... Az apja meg nyugdíjas rendőr aki elvileg elég nagy kutya volt, nem tudom érdemes lenne szólni neki
2013. aug. 4. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a gyereknek már szóltál, esetleg próbálj meg az apjának is szólni.

Legalább arra a pár órára függesszék fel a motorozást, amíg alszik a picit. Mondd meg, hogy 1-től 3-ig alszik, vagy nem tudom, addig maradjanak veszteg.

Azzal nem vesztesz semmit, ha szólsz a papának.

2013. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Próbáljon meg a férjed beszélni a sràccal, hátha rá jobban hallgat. Ha nincs más megoldás akkor szóljatok az apjának.
2013. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érsz el semmit sem az a gyereknél,sem az apánál (bár gondolom sokat van otthon,tanúja a motorozgatásnak,így értelme nem lenne az apának szólni),sem az anyjánál, akkor legalább azt derítsd ki,hogy van e jogsija a gyereknek,és jelentsd fel,ha nincs jogsi!! Majd megtanulja kit szívasson!! Vagy szólsz a jegyzőnek!
2013. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Apunak , anyunak hiába szólnánk, ők vették a motort, jogsi ja nincs az tuti, egyszer hallottam hogy beszélgették. De nem is érdekli őket, mert "apu rendőr volt, úgyse büntetnek meg"... Már a fél utca kivan tőlük, de remélem szeptembertől suliba mennek, nem motorzonak..
2013. aug. 6. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!