Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg első gyermeküket...

Jelenleg első gyermeküket váró kismamák, hány évesen lesztek szülők?

Figyelt kérdés
Tervezett volt a baba? Saját (hitelmentes) otthonotok van? Jól éltek?
2013. aug. 7. 20:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Èn a 21. szülinapom után 2 héttel "kaptam" a kisfiam. Nem volt tervezett baba, de amint felfogtuk a dolgokat, nagyon vàrtuk Őt. Màra màr màsfél èves nagyfiú. Tetőteret èpìtettünk be, ìgy erre sajnos hitelt kellett felvennünk. De ennek ellenére àtlagosan élünk, a fiunk semmiben sem szenved hiànyt.
2013. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Èn 25 vagyok és leszek is mire megérkezik a baba. Terveztük. Hitelmentes az otthonunk, átlagosan élünk.

13hkm

2013. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

26-ot töltöm mire megszületik. Albérletben élünk (szerencsére ismerőstől bérelt, biztos albérlet) Lakáskasszázunk, kistesóra szeretnénk saját lakást.

De hitel biztosan lesz rajta.

2013. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23 éves leszek. Terveztük a babát, csak pár év múlvára, de így is nagy az öröm, sőt. Albérletben élünk, ami nagyon olcsó, mert még nem döntöttük el, hogy melyik szülőkhöz szeretnék közelebb költözni, kivárunk még, ráérünk. Viszont van annyi megtakarításunk, amiből futná egy kicsi lakásra, de inkább gyűjtünk még, és családi házba költözünk majd.
2013. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

27 évesen. Tervezett baba volt, nagyon is. (Két évig nem jött össze.)

Saját házban élünk, hitelmentes. (Gépjármű hitelünk van.)

Így átlagosan élünk.

2013. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 petera6 ***** válasza:
A 30-at fogom abban a hónapban betölteni, amikor a baba születik. Tervezett gyerek. Van saját, hitelmentes lakásunk, és jelenleg nincs okunk panaszra, de azért sajnos itthon ez bármikor változhat.
2013. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

26leszek mire megszuletik a picike, apuka 33.Tervezett baba.

Hitel mentes csaladihaz,nem luxus haz de szepen felujitott es otthonos,mi szeretjuk :-)

Auto is van az sem sok millios de meg par evig mig benem tolti a 8-10evet addig jo.

Jol elunk,szerencsere honap vegen nem faj a fejunk..(még)..

2013. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
November 3-ra vagyok kiírva, nov. 20-án leszek 29. Van tehermentes házunk, de jelenleg külföldön élünk albérletben és úgy néz ki ez még jó pár évig így is lesz. Egyébként jól élünk.
2013. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

15 hónapos lányomat 19 évesen szültem, párom akkor volt 20.

jelenleg 5 hetes kismama vagyok második babánkkal, tervezett volt mindkettő. bár a másodikra nem számítottunk ilyen hamar :)

Családtól "kapott" lakásban élünk, átlagosan, bár párom kutat jobb állás után. Tervben van a saját lakás, nem szükséges kocka, elég egy kis másfél szobás is :)

2013. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!