Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudto k saját vicces sztorikat...

Tudto k saját vicces sztorikat mesélni?

Figyelt kérdés
valami igaz,vicces történeteket irjunk :)
2011. jan. 14. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Azt álmodtam, hogy feleségül vesz az a tőlem 10 évvel idősebb srác, akit nagyon kedvelek, de nem jelent meg a szertartáson, engem meg mindenki ott zaklatott, hogy mit keresek ott egyedül :)

Mindig ilyen értelmeseket álmodom :)

2011. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyik nap suli után hülyéskedtünk egy haverommal, úgy tettünk, mintha házaspár lennénk xD Csak épp majdnem az összes tanárunk látott minket és elhitték és most magyarázkodhatunk-.-" De nagyon vicces még mindig a helyzet
2011. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap alvajártam ( szokásom :D ) ,szépen kibontottam a reggelimet és megettem, kivettem az ablakból a narancslevemet ,majd megittam. Anyám odajött hozzám és megkérdezte , hogy mit csinálok. Erre azt válaszoltam ,hogy már megyek is, és elindultam a törölközőmmel a fürdőszobába zuhanyozni... Erre anyám szólt , hogy éjfél van. Erre én azt válaszoltam : " Áh akkor azért vagyok ilyen g*ci fáradt", és visszafeküdtem aludni. EZ ÍGY IGAZ! xD Emlékszem is rá,félálomban voltam ,vagy nem tudom , de nagyon komoly volt :D Másnap úgy röhögtek rajtam a szüleim :D ( tényleg nem kitaláció ,ez így volt, ahogy leírtam )
2011. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap nagyon fáradt voltam, és hittanon (filmvetítés közben) elaludtam. Arra emlékszem, hogy a barátnőm többször is szólongatott, de nem bírtam ébren maradni. Egyszer csak egy óriási csattanás - erre ébredtem fel -, és azt sem tudtam, hogy hol vagyok? Milyen napszak van? Végül kiderült, hogy a filmben összetörtek egy kelyhet, és annak a csörrenésére ébredtem...:D És akkor láttam, hogy tiszta nyál a pulcsim, mert annyira mélyen aludtam, hogy kifolyott a nyál a számból... :P
2011. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jók ! :D

Irjatok még pls.:)))

2011. jan. 15. 10:37
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Törin félig aludtam, a barátnőm már böködött, h ne aludjak el. A tanár odaállt mellém és megkérdezte, h hol van a spárta. Én meg a térkép helyett rámutattam a spártai katonákat ábrázoló képre.

Irodalmon lefelé néztem, mert a füzetbe írtam. A tanár egyszer csak egy jó nagy csattanással az asztalára csapott a naplóval (néhányan azzal szórakoztak, hogy a tollaikkal kardoznak) és én úgy megijedtem, hogy felugrottam a székről éa az egész padot feldöntöttem.

18/L

2011. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

faradt voltam es elaludtam templombe, es arra ebredtem meg hogy a baratnom olebe hajtom a fejem,, szegeny baratnom, meg pukkad meg a kacagastol xD

egyszersmaroltam a pasiimal es mellteunk volt a 7 eves uncsim, es latta hogy smaroltunk, es akkor meg anyemekhoz, elordibalja magat KiKyKe SZEXEL xD

2011. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
ahh ez a helyesiras
2011. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

hát én pont ma éjjel csináltam ezt húgommal..

Anya épp beszélt pasijával, mi már húgommal aludtunk. Erre állítólag tök hangosan elkezdem húgomnak mondani, hogy

-Én már két pogácsát ettem, te még csak egyet, bebebeee

És kiderült, hogy a pasi is hallotta telefonon keresztül...xD

Aztán ugyanez tegnap este: húgom felkelt, átment apám szobájába, csinált egy bukfencet a földön, kiment a fürdőbe, s a kádba akart pisilni... xD

2011. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég vicces, hogy ma (a sok eszemmel) ráugrottam az ágyamra, ami kettétört? :D pillanatnyilag fogalmam sincs hol aludjak..:D

13L

2011. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!