Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A "gyerekvállalás, nevelés"-ka...

A "gyerekvállalás, nevelés"-kategóriát olvasgatva mi az, ami elgondolkodtat, megdöbbent benneteket?

Figyelt kérdés
Nem konkrét kérdésre gondolok. Engem pl. az döbbent meg újra és újra, hogy mennyire nem ismerik a nők a saját testük működését.
2013. aug. 9. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Engem az hogy pitiáner dolgokért is elítélek az anyukákat. Pl h nem akar szoptatni. Mást nem tudnak csak kötekedni és leteremteni az embert. (Jó pontozást)
2013. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Így van. Folyton ítélkeznek.
2013. aug. 9. 16:53
 3/14 anonim ***** válasza:
*elitélik
2013. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy pár hónap alatt ilyen sok témakör lett itt? :O És igen, az is, hogy mennyi nő nincs tisztában alapvető dolgokkal.
2013. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Hogy egyes anyáknak miért nem a gyerekük a legfontosabb...
2013. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ìtèlkezès ès a buta kèrdèsek...
2013. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A stílus, amit néhányan megengednek maguknak. Olyan gyűlőlettel/ítélkezezve/bántva tudnak írni, amit a való életben senki nem enged meg magának, de, kihasználva a névtelenséget, itt kieresztenek. Márpedig szerintem a minimumot itt is tartsuk, pláne hogy ez egy alapvetően tanácsot váró fórum. A durvaságot meg hagyják meg a tényleg ostoba, durva kérdéseknek.


Jha és a sokszor ismételt, simán kereshető kérdések, amikből tényleg hetente van.

2013. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Az ítélkezés,de nem döbbenek meg a való életben is találkozni ilyen anyukákkal,inkább azt nem értem miért jó ez nekik beleszólni a másik életébe.Pl ezt a válaszoló sem értem aki ide válaszolt "megdöbbenek,hogy nem a gyerek a legfontosabb" ez mégis mit takar?Speciel nekem a párom is ugyanolyan fontos Ők ketten állnak az első helyen 2.helyen az én igényeim,vágyaim,de azok is fontosak pl el szeretnék menni nyaralni kettesben a párommal,de a fiam nagyon belázasodik nagyon anyás lesz,hiába imádja nagyszülőket csak én kellek,akkor átszervezem át teszem későbbre amikor meggyógyul de nem mondok le róla teljesen,remélem érthető voltam.
2013. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 8-as, ha már így megszólítottál válaszolok :-)


Nemrég volt egy kérdés, ahol az anyuka arról panaszkodott, hogy a férje lekövérezte, egy csomó választ kapott, ahol segítő szándékkal leírták neki, hogyan lehet szoptatás mellett is lefogyni, erre a kérdező inkább abba hagyta a 2 hónapos baba szoptatását és még büszke is volt rá...na erre mondom én, hogy nem a gyereke érdekét nézi.


Amit Te leírtál szerintem teljesen rendben van. Minden "normális" anya otthon maradna a beteg gyermekével, ha az mással nem marad el. Ezért Te megadod neki, ami a legjobb. Amikor pedig már nem beteg elmész nyaralni a férjeddel, mert erre is szüksége van a kapcsolatotoknak. Ezzel nincs semmi bajom. Én nem tudnám megcsinálni, de ez az én privát problémám. Egy gyereknek kiegyensúlyozott anyukára van szüksége. Ezt Te máshogy éred el, mint én. De miért kellene ez miatt bárkit elitélni?

2013. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem ítéltem el senkit csak kérdeztem,hogy mire érted.
2013. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!