Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A "gyerekvállalás, nevelés"-ka...

A "gyerekvállalás, nevelés"-kategóriát olvasgatva mi az, ami elgondolkodtat, megdöbbent benneteket?

Figyelt kérdés
Nem konkrét kérdésre gondolok. Engem pl. az döbbent meg újra és újra, hogy mennyire nem ismerik a nők a saját testük működését.
2013. aug. 9. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én meg megpróbáltam megmagyarázni... :-)
2013. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az hogy valoban ennyi ostoba no van aki gyermeket vallal..kiakadok az ilyen ittam egy pohar colat,ettem egy sajtburgert annyira aggodom hogy baja lesz tole a babamnak..ezekre ugrok..a legutobbi kedvencem hogy egy anyuka azert aggodott mert a baja kidugja kezet labat a kisagy racson es fel hogy vmi baja lesz..anyam..annyira fel tud duhiteni az ilyen..es nem tudon hogy ezek tenyleg valos aggodalmak az emlitett kerdezoktol vagy csak vmi divat hogy felhivja magara a figyelmet..remelem az utobbi.
2013. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Engem zavar a pontozgatás is. A szabályzatban le van írva, mire való, és kerülni kéne reagálást a másik válaszára. Ez ugyebár nem működik, a válaszolók beszélgetnek, vitatkoznak egymással, és közben a pontozást a saját ellenszenvük kifejezésére használják. Én őszintén szólva nem adnám meg a lehetőséget, csak a kérdezőnek a pontozásra, a válaszolók meg amúgy is veszekednek, beszélgetnek kedvükre, ezt nem lehet megtiltani. Viszont valahogy a kérdezőket is minősíteném, talán nem lenne annyi szándékosan provokatív kérdés. Pl. hogyan jó szülni, meddig szoptassunk, együttalvás-különalvás, bébiétel-házikoszt, stb.
2013. aug. 10. 13:24
 14/14 anonim ***** válasza:

Az a kategória tele van olyan nőkkel, akik semmi értelmeset nem csináltak életükben, és a teszkó árufeltöltői munkájukból belemenekültek egy szülésbe, ami az első értelmes dolog volt életükben és ezért ebben élik ki magukat. Az adja az önbizalmuk alapját, hogy gyerekük van, emiatt támadnak mindenkit, aki szerint nem kell évekig összenőve lenni a gyerekkel és rá lehet bízni egy apára vagy nagyszülőre is, mert a saját fontosságuk alapja dőlne meg. Folyton bizonygatniuk kell, hogy "a Kata rossz anya, mert csak két hónapig szoptatott, bezzeg én." "a Mari rossz anya, mert délután elmegy sportolni és addig a férje van a gyerekkel." "a Zsófi rossz anya, mert két év után visszament dolgozni. Bezzeg én."

Na ezeket nem szeretem ebben a kategóriában. Szerencsére a többség azért nem ilyen

2013. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!