Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinált már valaki a második...

Csinált már valaki a második vagy harmadik trimeszterben terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Mindig olvasom, hogy nem mutatná már ki ilyenkor, pedig a hcg táblázatok szerint igen. Kipróbálni ebben a hónapban nem tudom, de nagyon érdekelne, hogy valaki tényleg kipróbálta-e már?
2013. jan. 19. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mutatná ki,mert a tesztek csak egy bizonyos hcg szintig működnek. Némelyik tesztre rá van írva , hogy 150000 felett nem használható. Az efeletti szinttel nem tud mit kezdeni
2013. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Óóó most már értem. Szóval nem a minimum értékkel van a gond, hanem a maximummal!
2013. jan. 19. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is úgy tudom, ahogy az első válaszoló is.

Úgy kb. 3 éve volt egy kérdés, ahol amkérdezőnek már volt gyereke, de pco-s volt, plusz volt feleslege is, így nem vette észre, hogy terhes, mert nem volt furcsa a menzesz kimaradás, és a hasnövekedést is hízásnak tudta be. De aztán magzatmozgást kezdett észlelni, és akkor írta ki a kérdését, hogy lehetsége-e, hogy terhes. Akkor csinát egy tesztet, de negatív lett. Viszont a magzatmozgást egyre inkább érezte, így dokihoz ment, aki megállapította, hogy kb. 18 hetes. :) Szóval igen, lehetséges, hogy a teszt később már nem mutatja ki.

2013. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem maradt egy pár tesztem, kiváncsiságból megcsináltam, mert én is olvastam, hogy nem mutatja ki. Eredmény: 20 hetesen noname netes 10-es teszt, 31 hetesen One-Step, 39 hetesen Corax. Mindhárom atompozitív volt.
2013. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
No, akkor csak fogok én is csinálni egyet! Most már nagyon kíváncsi vagyok!
2013. jan. 20. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt. :)
2013. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Következő hónapban veszek tesztet!
2013. jan. 20. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 1,5 hete csináltam kíváncsiságból egy facelle papírcsíkosat kíváncsiságból és ugyan nem lett olyan erős mint a kontroll csík, de határozott két csíkos 30 hkm
2013. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hétfőn érkezik a terhességi tesztem. Már nagyon kíváncsi vagyok :)

Barátnőmnek is rendeltem, ő a 2. harmadban van.

2013. febr. 16. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!