Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez lehet valami égi jel vagy...

Ez lehet valami égi jel vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
már másodszor álmodtam azt, hogy kisbabám születik. egy kislány akit Emmának neveztem el. mikor először álmodtam ezt akkor még eszembe se volt az Emma név. nem is tetszett, de emlékszek ahogy ránéztem a babámra egyszerűen az Emma jutott eszembe, és most éjjel is az Emma jutott eszembe és a Fanni, de nem emlékeztem, hogy a páromnak melyik nem tetszett így (ismét) Emma lett. :)
2013. aug. 15. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az Emma, akkor nevezd így a lányod. Legalább el tudod neki majd mesélni, hogy megálmodtad a nevét. Úgyis mindig mindenki megkérdezi, hogy miért lett az a neve a gyereknek ami.
2013. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel manapság az Emma a leggyakoribb lánynév, ezért szerintem nem véletlen, hogy pont ezt álmodtad, nyilván sok helyről hallottad.

De persze veheted "égi jelnek" is, ha úgy jobban tetszik :)

2013. aug. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!