Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemény a tatabányai kórházró...

Vélemény a tatabányai kórházról, kórházi szobákról, szülész-nőgyógyászokról?

Figyelt kérdés
Pl. hány ágyas szobák vannak, kedvesek-e a nővérek, melyik szülésznőt v. dokit ajánlanátok
2009. okt. 28. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igaz, én nem a szülészeten voltam, de majdnem az életembe került egy vakbélgyulladás, amit 2 hét után ismertek fel...

amúgy a nővérek aranyosak voltak.

2009. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát az szép... Bár annak idején nálam 1 hónapnyi kísérletezésbe, vizsgálatokba került, hogy kétoldali petefészek, petevezető gyulladásom van...
2009. okt. 28. 14:15
 3/11 A kérdező kommentje:
mármint annyi időbe telt, amire rájöttek
2009. okt. 28. 14:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ott szültem,de soha többet...,nekem ott minden percem egy rémálom volt,kivéve amikor a babám nálam volt :)

Nem volt fogadott dokim,se szülésznőm,és lehet,hogy csak én voltam ilyen szerencsétlen de én kifogtam a legbunkóbb embereket!

2009. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


20 hetes kismamaként otthagytam a fogadott dokimat és az egész tatabányai kórházat... Elég volt! Dokikból, nővérekből, vizsgálatokból, mindenből

Sima sztks dokihoz mentem, tök más városba. Végül Komáromban szültem, és nem bántam meg. Totál más , mint a tatabányai kórház...

2009. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megijesztetek:( Hát senki sincs, akinek pozitív tapasztalata lenne? Kedves utolsó: ki volt az orvosod?
2009. okt. 28. 18:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem szültem még ott, de 1 hetet sikerült "nyaralnom" ott. Missed AB, trigemini terhesség.

Senkinek nem kívánom, amit ott átéltem!

Amikor tavaly terhes lettem, azért fogadtam orvost, hogy Bp-en szülhessek. SZTK-s dokival uis csak Tatabánya vagy Szfv jöhetett volna szóba. Fehérvár kiesik közlekedés szempontjából, Tb-t meg egyetlen porcikám sem kívánta!

De csalódtam már bennük máskor is. "sima" rendelésen is bunkók voltak.

A szülésznő kedves volt a műtétkor, de a nevét nem tudom.

Ha nagyon muszáj dokit mondanom, talán Molnár Mihályt mondanám. Főorvos, nem tudom, hogy vállal-e szülést, de nálunk az SZTK-ban rendel, és elég kedves.

2009. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok,engem Dr Málik Zoltán császározott :(

A modora az iszonyat volt viszont mindennap megvizsgált,figyelt rám!

Utolsónak,csak úgy érdeklődőm Bicskei vagy?Kinél szültél pesten?

2009. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, bicskei.

Timmermann doktornál.

Legközelebb, ha lesz babám (majd egyszer), megkeresem Rákosi doktort. Ő volt régebben hétfőnként. Nem tudom, hogy hol dolgozik most, de ő csinálta a 2. missed-emet. Nála rendesebb dokival még sosem találkoztam!

Kérdezőnek:

Ha ki tudod kerülni vhogy Tatabányát, tedd meg! Én még nem igazán olvastam itt poz. véleményt.

Amúgy 5 ágyas szobában voltam, fürdő van bent, szép az új épület.

A műtő előtti csúnya sárga, műa. székekről bővebben tudnék mesélni! Vagy a kórházi hálóingről, ami derékig kinyílt, amíg ott kuporogtam fájdalmak közepette vagy másfél óráig, és a kutya se figyelt rám. Amikor fájdalomcsillapítót kértem, közölték, hogy sajnos nem tudnak adni, de szívesen adnak receptet, küldjek ki vkit a patikába (ugyan kit?!), vagy menjek ki magam (műtét utáni reggel). Kicsattogtam, hálóing, köntös, papucs. Ha már ott voltam, bementem a boltba is ennivalóért. És senki nem nézett furán. Talán már megszokták, hogy ez a rendszer.

6 hétig alvadt vércsomók jöttek belőlem, fájdalmaim voltak,... Magyarázatot nem kaptam, a vércsoport meghatározására 3 napot vártam (pedig sürgős volt), a zárójelentésemet hibajavítóval lefestve, átírva kaptam meg.

Napokig csak nézegetett a nagyvizit, "na, ezzel meg mit kezdjünk!"...

Inkább nem sorolom, nem akarlak elkeseríteni.

2009. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Molnár Mihály-addig kedves amíg nincs a zsebében a pénz. 80E ft-1 baba. Nyálas,megtévesztő modora van Bicskén a rendelőben. Aljas szemét láda! Málik doki-lehet hogy csúnya modora van,de nagyon jó orvos!
2010. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!