Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés előtt 28 nappal igényel...

Szülés előtt 28 nappal igényeltem a tygást! Mikor kapok elsőnek pénzt?

Figyelt kérdés

Szaisztok


Okt 19 től tgyáson vagyok, ez pont szülés előtt 28 nappal van(nov 15 re vagyok kiírva)okt. 22 én adtuk be a papírokat

novemberben már utalnak valamit?vagy csak decemberre?


ugye még a baba adatai nincsenek meg hozzá, azt majd szülés után kell pótolni!


akkor is már elkezdik a folyósítást, ha ezek hiányoznak?vagy csak az lesz a kezdőnap amikor beadtuk a baba papírjait is?


Nektek mikor jött az első tgyás pénz?mennyi időre az igényléstől?


Köszi előre is


2009. okt. 28. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A szülés után minnél hamarabb add be a papirokat, 3-4 héttel utána kapod meg, vagy is december 8-10körül.Visza menőleg okt 19.ig. Nekünk legalább is így volt.

2009. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

húú köszi


ezen izgulok hog yidőbe jöjjön a gyerkőc mert ha ráhúz pár napot, akkor már csak januárban jön tgyás, mi?:)remélem nem szivat meg a kis kukis, kell a lóvé kari előtt

2009. okt. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!