Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan is mikor, meddig kell...

Hogyan is mikor, meddig kell elintézni a baba papirjait, és a pénzbeli papírokat?

Figyelt kérdés

Első gyermekemet várom,és nekem ez teljes káosz.Segítsetek!Budapestiek vagyunk!

Amikor kijövünk a kórházból milyen papirokat kapunk meg?Ha kijöttünk mik azok amiket legelőször el kell intézni(TAJ,Anyakönyvi,Lakcím)?Ezeket hol,ésmik kellenek hozzá. Utána jön a GYes+Családi+egyszeri azt hol és mik kellenek hozzá.Utána ugye a gyerekorvos. Meddig kell ezekkel meglenni,kész lenni,csak személyesen tudom elintézni vagy intézheti édesanyám vagy párom is?Ősz végi,tél eleji babám lesz autónk nincs nem szivesen vinném ki pár hetesen tömegközlekedésbe nagy hidegbe..


2013. aug. 17. 14:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha postán adom fel, akkor mennyi időn belül jön a válasz vagy jön egyáltalán valami arról hogy megkapták? Mikor jön utána az első Gyes-Gyed?és az első egyszeri?
2013. aug. 17. 17:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Postán adtam fel, kb 1 hét után felhívtak, hogy elírtam a számlaszámomat. Megadtam a jót és kb 1 hét múlva rajta is volt a pénz.
2013. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Csak mert az egyik sajnos már egyedülálló ismerősöm most panaszkodott hogy 10 hetes a kislánya ,már az első és második héten intézkedett,postai úton kérte,és még mindig nem látta se a gyest se az egyszerit se a családit.Akkor ezek szerint ez változó.
2013. aug. 18. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!