Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ördög Nóra tényleg Sparos...

Ördög Nóra tényleg Sparos Pretty baby termékeket használ? Vagy ez csak reklámfogás?

Figyelt kérdés
Azt aláírom, hogy a Spar bio és natur produkt termékeket használja, de azt nagyon nehezen, hogy Pretty babys pelusba meg Pretty babys ruhákba teszi a gyerekét! Nen vitát akarok, meg szeretem őket, szurkoltam neki, olvastam az Angyalműhely könyvét is, de....
2013. aug. 19. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak reklámfogás...
2013. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, majd biztos tucatáruba öltözteti egy szem csemetéjét, miközben milliókat fizet szülésért. Biztos, hogy nem így van.
2013. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felőlem hasznàlhatja, az, hogy esetleg kap ajàndèkba a cègtől ès jònak làtja szerintem rendben van.Ez nem azt jelenti, hogy csak Spar cuccokat hasznàl. De azok is lehetnek jòk.
2013. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg csak a spárban vásárol nem?
2013. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy munka... Aki egy reklámban szerepel, miért használná az adott terméket? Csak a nevét adja, mint a Loreal-nál a modellek a hajfestékhez pl.
2013. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A rákos gyerekeket támogató filmben sem rákos a gyerek.

Mese habbal, persze.

2013. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!