Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ha oda menne hozzátok...

Anyukák, ha oda menne hozzátok egy fiatal lány hogy cikket akar írni mennyire lennétek őszinték? Szánnátok rá időt?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ miről akar írni! és hogy menyirre normálisnak néz ki az illető, illetve hogy éppen van - e időm és mennyi időmet venné ez igénybe...
2013. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén nem. Egy termékkutatónak válaszoltam talán 3 éve de azóta is havonta megtalálnak a hülyeségükkel.
2013. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy odajönne, nem valószínű, hogy szánnék rá időt. Felmérést, kérdőívet lehet készíteni csak úgy, hogy odamész emberekhez, cikket írni viszont más tészta. Nem venném komolyan.
2013. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem felmérés és nem kérdőív,csak hogy ti hogyan látjátok a helyzetet(persze név nélkül),mi a véleményetek arról hogy milyen jövő vár a gyerekre oktatás szinten,milyen lehetőségek lesznek,mennyire könnyű vagy nehéz újra elhelyezkedni,szerintetek miknek kéne változniuk hogy "gyerekbarát" legyen az ország.
2013. aug. 19. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Hangulatomtól és időmtől függ, ha épp olyan kedvemben talál és ráérek, akkor pillanatok alatt egy órás kiselőadást tudok tartani neki a témában.
2013. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem nagyon érdekes kérdések, én szívesen elbeszélgetnék róla. Ráadásul semmi olyat nem látok bennük, ami miatt az ember ne lehetne őszinte, hiszen nem a magánéletemre vonatkoznak, hanem a jövőre, az elképzeléseimre, a véleményemre – arról meg minek hazudnék, lehet, hogy nem lesz igazam, és nem úgy történnek majd a dolgok, még az is lehet, hogy pár év múlva másképp fogom látni, de ez már csak így van. :)
2013. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha időm lenne válaszolni,akkor nagyon szívesen válaszolnék!
2013. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ezek szerint nem lenne értelmetlen belekezdeni.
2013. aug. 20. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szívesen válaszolnék, mert foglalkoztatnak engem is ezek a kérdések.

Azt viszont szeretném tudni, hogy pontosan hol, mikor, milyen keretek között jelenik meg a véleményem ez alapvető.

2013. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!