Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz előérzet! Ti elengednétek?

Rossz előérzet! Ti elengednétek?

Figyelt kérdés
20 honapos fiamat,ma strandra vinné a keresztanyja egy barátnőjével és annak kisfiával együtt! De vmiért rossz előérzetem van! Nem tudom miért,mert bízom a keresztanyjában! Eddig kétszer volt rossz érzésem a gyerekkel kapcsolatban,az egyikkel az életét mentettem meg. Nem akarom keresztülhúzni a programjukat,de félek. Én sajnos nem tudok velük menni. Ti mit tennétek
2013. aug. 23. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nálunk 26 fok van, szerintem nincs elég meleg a strandoláshoz
2013. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem bíznám olyanra a babám, akiben nem bízom meg 100%ig. Akármiről is lenne szó.
2013. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
második: te megbízol 100%ig saját magadban?
2013. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező bízik a keresztanyában ! Én hallgatnék a megérzésemre de ez én vagyok.
2013. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak: ma nincs strandidő egy 20 hónapos babának :).

Idézlek: "20 honapos fiamat", szóval a te gyereked, akkor a TE gyereked ma nem fog megfázni és másnak ezzel nem húzod az életét keresztül-ha a TE gyereked veled marad ma éppen :D.

2013. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is hallgatnék a megérzésemre.
2013. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsiságból, mi volt az az életmentő rossz előérzet?


Egyébként, ha ilyen gondolataim lennének, inkább lemondanám. Nézzenek bolondnak egyszer, mint hogy egész életemben gyötörjön a tudat, hogy ha arra a bizonyos hangra hallgattam volna... érted.

2013. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam, hogy "nem tudom, miért, nem bízom a keresztanyjában". Bocsi, félrenéztem.


Akkor a rossz megérzés az egyetlen? Ha már egyszer bejött, szerintem nem lennél nyugodt úgy sem. SZerintem ne menjen.


egy nekem intézett kérdésre: Én nem bízom mindenkiben, akit ismerek, néha különösebb indok sem kell rá, csak látom, hogy nem úgy fogja, nem úgy bánik vele, ahogy én szeretném, vagy úgy érzem, nincs egy hullámhosszon vele. Igen, bízom magamban, hogy megteszem, amit szükséges. De szerintem nem meglepő, hogy nem minden rokon, ismerős, barát ilyen, mindenkinek van olyan példája, akinek nem adná oda a gyerekét, úgy, hogy ő nincs velük. Ettől függetlenül lehet szeretni azt az embert, csak nem gyerekfelügyeletre alkalmas személyiség.

2013. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, mi történt? Elengedted?
2013. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!

Végül is el! :) Óránként hívtak, de szerencsére nem volt semmi! Ez alkalommal hála az Istennek nem jött be a megérzésem!

2013. aug. 24. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!