Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek 17 évesen lányoto...

Elengednétek 17 évesen lányotokat Siófokra barátaival?

Figyelt kérdés
3 napra mennének egy bérelt házba, az osztálytársaival. Már egy 3 hónapja könyörög nekem
2012. júl. 17. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
simán.miért ne? had érezze jól magát.
2012. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze. Éppen 17 éves a lányom. Nemrég jöttek haza Bulgáriából, ahol az osztálytársaival voltak és kitűnően érezték magukat. Jó, ha egy hétig itthon van velünk, egyébként egész nyáron úton van valahol... )))

De hát ezért van a nyár, nem?

2012. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nittababy ***** válasza:
nem tudom nem vagyunk egyformák de én nem engedném el annyi mindent hallani már a mai világban!!
2012. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező maga a 17 éves lány... ;)


nem,én nem engedném el nyugodt szívvel,hogy őszinte legyek. nyilván belemennék,hogy ne érezze úgy,hogy kegyetlen szemétláda vagyok,amiért tönkreteszem a nyaralását,de abszolút nem lennék nyugodt. és megmondom őszintén,csak úgy mehetne el,ha tudnám a pontos címet,ahol megszállnak, és legalább 2-3 barátját ismerném.


nekem legalábbis így csinálták a szüleim,mikor 17 voltam... :)

2012. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én elengedném.itthon lerágnám a körmöm és minden nap felhívnám párszor.
2012. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
A 2-es válaszoló vagyok. A lányom abszolút megbízható. Éppen a múlt héten beszélgettünk vele erről, az osztálytársaival beszélgettek arról, hogy kit hogyan, hová, kivel engednek el. Nos, többeket sehová. Mert, hogy féltik. Én viszon szintén féltem, mert megszakadna a szívem, ha valami baja lenne, de soha nem volt még olyan, hogy valahová ne engedtük volna el. Ő sem emlékszik ilyesmire. Hogy durva és szörnyű a világ?? Igen, az. Lányokat rabolnak el, vagy ki, bántják őket, stb. Tudom. De ezért nem lehet, hogy ő bűnhődjön! Neki most kell élni, tapasztalatokat szertezni a világról, örülni az életnek! Én is ilyen voltam. És amíg nem csalódom benne, ez a bizalom nem is változik. Évek óta egyedül járhat bárhová, ahová kedve tartja. Egyedül volt Angliában nyelvet tanulni, Kanadában rokont látogatni, már több, mint tíz országban járt. És mindig rendben hazajött.
2012. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
...hozzátenném, hogy nem aláznám a lányomat a többiek előtt azzal, hogy naponta többször felhívom. Ezzel nevetségessé tenném. Hív ő minket mindig, amikor mondanivalója van, egész biztos.
2012. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Bár az én lányom még csak két hónapos, így ezen nem kell törnöm a fejem.

Tavaly voltunk a párommal Siófokon egy estét (Zamárdiból ugrottunk át), undorító fertő az egész. Oda semmiképpen nem engedném, lényegében bárhova máshova igen, hiszen én is voltam már önállóan nyaralni 17 évesen.

2012. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elengedném a férjem viszont nem.
2012. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!