Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aggódnom kell, hogy megszólnak...

Aggódnom kell, hogy megszólnak az emberek, hogy házasságon kívül születik a gyermekem?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok a párom 29, másfél éve vagyunk együtt. 2 hete volt az eljegyzésünk, bár esküvőt nem tervezünk még a közeljövőben. 3 napja megtudtam, hogy terhes vagyok. Én nagyon örülök a babának, de tudom, hogy a párom még néhány évig nem szeretett volna gyereket, neki a karrier építése most az első, ráadásul a szülei is teledumálják a fejét, hogy én most tönkreteszem a fiuk életét. Nekem a házasság nem fontos és nem is várom el, hogy a párom most gyorsan elvegyen. Bár városiak vagyunk én mégis félek, hogy megszólnak az emberek amiért házasságon kívül születik a pici. Aggódnom kell ezért? És vajon fog-e egyszer örülni a párom annak, hogy gyerekünk lesz? Eddig tökéletes volt a kapcsolatunk, de most eléggé kikészült. Kérlek mondjatok véleményt!
2008. júl. 1. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Manapság az embereknek egyre kevésbé fontos a házasság. Tök mindegy, van-e papír, vagy nincs, a lényeg, hogy együtt vagytok és szeretitek egymást. Képzeld, nálunk a terhességem alatt az apuka is eltűnt, de még így se szólt meg senki.
2008. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

36 hetes kismama vagyok,és mi sem vagyunk összeházasodva.Apasági után vagyunk így a párom nevét kapja a leányzó, szeretjük egymást,és olyanok vagyunk mint egy család,ez a lényeg,nem a papír,hidd el.Senkinek nincs köze,vagy joga beleszólni.Szerintem ha a párod igazán szeret, nagyon boldog lesz,amikor a mant a karjában tarthatja,én párom is először azt mondta 5 év múlva próbálkozzunk,aztán saját maga rájött,ő sem lesz fiatalabb,és ki tudja mit hoz a jövő,és mi a biztosíték,hogy évek múlva több lesz,és jobb lesz.Az a legfontosabb,hogy a párod melletted álljon, beszélgesss vele erről,és hidd el, ha ő az igazi,nem lesz gond.

A szülők,sokszor nagyon okosak tudnak lenni, ne törődj velük,csak ti ketten,ill. most majd 3-an számítotok. Sok sikert,és gratulálok!

2008. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mant=manót(bocs)
2008. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek semmi köze sincs ahhoz, hogy babát vársz!Megharcoltam a 18 hetes 3 napos babámért és lassan a párom is eltudja fogadni:)Párom családja abortuszra akart kényszeríteni, de én kiálltam a babámért és soha még csak eszembe sem jutott, hogy elvetessem!A kapcsolatom az elején hullámvölgyeket élt át, de már boldog vagyok:)ja és a párom 19 évesen tudta meg hogy apa lesz én meg 24 vagyok:)szóval fej a fejjel és bezsélj vele erről:)Sok sikert!!
2008. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia!Nyugodj meg ,minden csoda 3 napig tart.Én elváltam és babát várok a páromtől.Aki 30 évvel idősebb és most vált el.Majd megnyugszanak az emberek.Semmi nincs szebb,mint egy egészséges kisbaba.Mindent tud ,minden rosszat feledtet.Nyugodj meg,minden rendbe jön.Sok sikert.
2008. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!