Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hoyg megszólnak...

Miért van az, hoyg megszólnak a szüleim és a nagyszüleim, mert kismamaként szórakozni járok?

Figyelt kérdés

Nem diszkóba járok, hanem baráti összejövetelekre. Házibuli meg ilyenek, de nem is sok, kettőn voltam. Szeretem hangosan hallgatni a zenét, ebbe is beleszólnak.

Belekötnek hogy a párom eljön-e velem, ha eljön meddig. Itt élek a nagyszüleimnél, de ennyire nem vonhatnak kérdőre. Úgy érzem felrobbanok.:( Beleszólnak abba, hoyg a sminkem "árt a gyereknek" ( nyáron kétszer sminkeltem vagy háromszor).

Mit tegyek? Oké hogy óvnák a babát, de mégiscsak én vagyok az anyja, és nem ítélhetnek el azért, mert egész nyáron itthon ültem a s*ggemen, most meg két bulira elmentem? Két születésnapra. Ti jártatok szórakozni terhesen?

14+2 hkm


2010. aug. 22. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Seemi baj nincs azzal,ha néha elmégy valahova.

A smink pedig nem a babának ártz,hanem az arcbőrödnek.

A hangos zenéről pedig szoktasd le magadat,mert ha meglesz a baba,akkor őt a hangos zene nagyon fogja zavarni.

2010. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor nem tudom, mit szóltak volna a barátnőmhöz...

Ő sem bulizni járt, de folyton úton voltak/vannak, mint a lósz...

Kirándulni, barátokhoz, a Városligetbe, kempingezni, strandra, mindenhova, még nagy pocakkal is. Ja, és minden nap sminkelte magát, ízig-vérig a rockzenét szeretik a párjával.

A baba most már két éves, gyönyörűséges nagyfiú.

Attól, hogy babát vársz, és szerencsére nincs gond a terhességeddel, még nem kell befőttként otthon ülnöd.

Ember vagy, nem inkubátor. :)

2010. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig jól teszed, hogy szórakozni jársz!!:-)) Az én szüleim dettó ilyenek, mindenbe beleszólnak. Világ életemben ez volt, nem csak most. Szeretet sehol, csak a kritikák és az okosságok...

Irigylem akinek megértő és szerető szülei vannak.

Ha nem vagy rájuk utalva, akkor ne hagyd hogy beleszóljanak.

2010. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos rájuk vagyok utalva, 100 %ban:(

Azzal jönnek, hogy minek vállaltam a gyereket, ha még élni akarok.

Alapból abból indulok ki hoyg anyám elvált, és össze-vissza csalták egymást apámmal hatmillió "új apám" volt és azért mert ötnkre ment a kapcsolatuk ezek miatt.

Nagyszüleim meg mindig veszekednek, 40 éve....

Nem akarok ilyen jövőt. Amint lehet lelépek innen :(

2010. aug. 22. 20:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ez gáz...lépj amint tudsz...én is sminkelem magam naponta,a hajam is festem,és első babámmal én is voltam lánybucsuztatón,meg kiülni valahova,sőt még pár pohár pezsgőt is megittam.Na bumm,nem történt semmi...öregebb korosztály,nemfogod őket meggyozni arról hogy nem csináltál ezzel semmi rossat,ha megszuletik a kicsi ez csak még rosszabb lesz,hány éves vagy

?

2010. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

21 :S

tudom hogy meggyőzhetetlenek.

2010. aug. 22. 22:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van akkor, ha több generáció él egy fedél alatt.Bármennyire szeretitek is egymást, ez még soha nem sült el jól.De gondolom, nem sok választásotok lehet, ha még nem költöztél el.És a párod is ott lakik?Elhiszem, hogy nem lehet egyszerű neked.Nincs azzal semmi gond, hogy elmentél szórakozni.21 éves vagy, ezen nem lehet csodálkozni.Szerintem kicsit túl fiatal vagy még, és természetes, hogy nem fogsz begubózni.Nem is kell!A smink nem árt a babának.Ez röhejes, hogy van, aki így gondolja.Én ki se megyek az utcára anélkül, hogy legalább a szememen ne lenne valami.Este lemosom, tonik, krém, és kész. A bőrödről nem fog felszívódni, és eljutni a babához.Ez agyrém!Csak azért mondják, mert az ő idejükben a rúzson kívül nem is volt más.A nagyszülők sokszor nem értik meg, hogy ez már nem az ő idejük!!!Azóta eltelt kb. 50 év.És én is voltam szórakozni.Tesóm lánybúcsúján, esküvőjén, családi rendezvényeken voltam, és egyszer egy főtéri Rúzsa Magdi koncerten.( nem a tömegben, hanem a szélén, és kb. fél órás volt).Ahova nem járok: bulizni, kocsmába,strandra stb.Idén nem voltunk nyaralni, mert a párom végig dolgozta a nyarat, hogy akkor vehesse ki az 1 hónap szabiját, miután megszületett.De nem is bánom, mert a medencébe úgysem mennék bele, alkoholt nem ihatok, nem tudnám igazán elengedni magam.És a pénz meg kellett másra.A házibulival semmi gond nincs, csak az a baj, hogy ezt nekik hiába is magyarázod.
2010. aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen sajnos tudom hogy ez így van, de még néhány évig nem lesz lehetőségünk albérletre sem, egyelőre még nem élünk együtt, majd mikor jön a picur, csak akkor, addig a beteg anyjának és a beteg nagymamájának segít és dolgozik.

Hiába mutogatom a cikkeket, hogy nem ártalmas, még a bőrre se nagyon, meg hogy nem megeszem a sminket xD de nem hajlandó felfogni letudja azzal hogy jóvan hagyjál és csókolom.

Házibulin sok alkohol volt és mindkettőn kibírtam hogy ne igyak és jóléreztem magam józanon is, tehát ez meg nem lehet beleszólási alap. Nem dohányzom, vizipipát sem szeretem, tehát végülis csak jólérzem magam, nem tettem ezzel rosszat! Egész nyáron itthon ültem és unatkoztam :( Akkor persze az volt a baj, most meg ez. Mindig azzal jönnek hogyha egyedül megyek valakivel valahová hogy "és a Géza mit szól?" -__-''' És ilyenkor Géza is mellém áll de nem hat rájuk. :( Akkoris az a véleményük hogy akinek párja van (amikor baba nem volt akkor is ugyanezt csinálták) meg babát vár az nem élhet, arra ott volt a tinikor. :(

2010. aug. 23. 08:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja meg erőltetik rám hogy varrjak magamnak otthonkát mert már hová akarom kicsípni magam :O
2010. aug. 23. 08:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthonkát, ilyen fiatalon?:)) Te nem mamika vagy.Szegény!Biztosan nagyon szenvedsz így, viszont ki kell bírnod.Sajnos élénk a fantáziájuk.Próbálj meg ne foglalkozni velük.És én biztos, hogy megmondanám, hogy felnőtt nő vagyok,tudok vigyázni magamra, és a születendő gyerekemre.Sőt!Csak te tudsz vigyázni rá, te vagy az anyja!Hiába okoskodnak..
2010. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!